tot despre camile...

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

Patru prietene tinere si frumoase si-au petrecut
concediul impreuna la mare, fara barbatii lor.
La intoarcere, pe una din ele au apucat-o
remuscarile :
- Fetelor, am sa-i povestesc lu' barbatu meu de
cate ori l-am inselat in concediu.

Bruneta :
- Ce idioata!
Roscata :
- Ce curajoasa!
Blonda :
- Ce memorie!

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:


ce spun femeile[vam]cam des....
1. O data te rog si eu ceva
....si atunci ma refuzi....
Aceste cuvinte reprezinta una dintre cele mai frumoase figuri de stil din vocabularul unei femei. Este folosita cu diverse ocazii, cum ar fi o pereche de ntofi de 4 milioane, o trusa de farduri de un milion jumate, o fustita de 2 milioane, cand i s-a facut dor de un kiwi la 12 noaptea sau cand vrea sa vada un film cu Ben Stiller pe TVR 1, in timp ce pe Pro TV joaca Real cu Milan. Expresia nu este, evident, decat varianta prescurtata a lui: "O data pe zi te rog si eu ceva".

2. Nu iei niciodata ine

In acest caz, memoria femeilor este extrem de scurta. Bineinteles ca ieri ai luat tu ine, si evident ca o faci cu aceeasi frecventa cu care o face si ea. Daca, insa, ieri a cumrat ea ine, memoria ii revine in mod miraculos: "Si ieri tot eu am luat!" Du cateva momente de gandire, te va informa ca ea cumra intotdeauna ine. E timpul s-o iei in brate si sa-i spui repede ceva siropos, pentru ca altfel va avea, in urmatoarele minute, cateva revelatii pe care n-ai vrea nearat sa le auzi, cum ar fi acelea ca ea cumra intotdeauna tot, ea plateste intotdeauna facturile, ea duce intotdeauna gunoiul, ea face intotdeauna curat etc., etc. Du care o sa auzi textul cu menajera si cu venitul acasa ca la hotel, porc nesimtit care nu-i aduci niciodata o floare.

3. Asa spui de fiecare data

Orice argument, oricat de logic, leste in fata dezarmantului "asa spui de fiecare data". Chiar daca va uitati pe Descovery Science si va contraziceti in privinta fusiunii nucleare, tot "asa spui de fiecare data" vei auzi, tu vorbind toata ziua, evident, doar despre fusiunea nucleara.

4. Vii in fiecare seara tarziu

Aceste cuvinte pot fi auzite, de regula, o data pe saptamana, respectiv in seara in care ai ramas sa bei o bere in oras cu colegii. Printr-o coincidenta nefericita, aceasta este exact seara in care ea voia sa iesiti la un film sau la teatru, in celelalte zile, cand ai ajuns acasa devreme, ea neavand chef de nimic.

5. Nu-mi iei flori decat cand vrei ceva

S-ar putea chiar sa nu vrei nimic. Nu va faceti probleme, nu va dezarma: afla ea in zilele urmatoare ce voiai tu de fapt. Daca in doua saptamani nu vrei nimic, e clar: ai facut tu ceva.....
_
copletati fetelor mai derte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Ce pot face, cand am venit acasa de la lucru am gasit-o pe nevasta mea in t[xint] cu un barbat?
- Fa ore suplimentare, ii sugereaza prietenul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Angel, nu stiu de unde le scoti, dar keep it going . Au meritul ca spre deosebire de majoritatea pe care le primesc, pe ale tale nu le stiu!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

kehleyr sper sa nu fi unguroaica ca/ti dedic urmatorul banc...

In ajunul noptii nuntii, tinarul ungur asculta ultimele sfaturi ale tatalui sau:
- Fiul meu, cind vei intra in camera, iti vei lua femeia in brate pentru ca un ungur e PUTERNIC. Apoi, o arunci in scārba pe t pentru ca un ungur e MANDRU. Apoi, te dezbraci la pielea goala pentru ca un ungur e FRUMOS.
A doua zi, tatal il intreaba pe fiu ce s-a intimplat:
- Am facut cum mi-ai spus tu, mi-am dus femeia in brate pāna in camera, pentru ca un ungur e PUTERNIC, apoi am aruncat-o in scārba pe t pentru ca un ungur e MINDRU. M-am dezbracat ca sa ii arat ca un ungur e FRUMOS. Apoi m-am masturbat in fata ei ca sa ii arat ca un ungur e INDEPENDENT si AUTONOM!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

In Texas, focosa Lucy [vam]isi surprinde barbatul[xint] cu o alta in t. Scoase pistolul, si ii zise sotului care sarise din t:
-Te castrez, nenorocitule!
-Draga mea, te implor, mai da-mi o sansa!
-O.K.! Iti dau voie sa le balangani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Ce este o femeie[vam] din punct de vedere economic?
//Din punct de vedere economic o femeie este o investitie de timp, bani si rareori sentimente de la care rareori obtii profit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Ion si Maria [vam]divorteaza;
Maria provenea dintr-o famile buna, iar Ion dintr-una modesta. Judecatorul, intr-o ultima incercare de imciuire, ii intreaba:
- Maria, de ce vrei sa divortezi de Ion?
[vam]- Pentru ca am ajuns la concluzia ca nu e de rangul meu!
- Si tu Ioane, de ce vrei sa divortezi de Maria?
- Pentru ca am ajuns la concluzia ca nu e de ...ranga mea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

o studenta [vam]venita la ghicitoare
- In viata d-tale in curand o sa ara un barbat tanar; va fi foarte dragut, cu ochi albastri, obrajii roz, dar cu r putin si va cantari ... 4 kg...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Un mare filozof a spus candva:
"Matematica e ca femeia[vam]........daca nu te [xint]tii de ea te lasa."

Mergi la inceput