Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

La 21 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

21 de ani si 6 luni...mama mea imi povestea despre cum e sa renunti la ...virginitate.
Sincer...m-a speriat, insa sotul meu...tatal Emei(copilului meu) m-a dus in cap!

ajutati la terapia pentru Ema pe DC
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129234

http://florina-emilia.blogspot.com
Ajutati-ma sa inteleg lumea!
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema
Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid111 spune:

la 20 ani, si este singurul barbat din viata mea, suntem impreuna de 5 ani jumate si acum muncim la un bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Pai, destul de tarzior...La 24ani, 4 luni si 4 zile!
Era ziua in care cel ce avea sa-mi devina sot peste exact un an implinea 24 ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

La 18 ani. Si eram amndoi virgini.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inlove spune:

26 de ani, cam tarziu nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petronik spune:

hmm,,,la 17 ani...cu prietenu care sunt si acum..bine inca iubiti el are 21 si eu 17 . oricum sper sa fim impreuna si mai tarziu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amely

18 ani... si din fericire nu regret nimik. n-a fost primul, nici ultimul, bineinteles ca putea fi si mai bine, dar cine crede ca prima experienta sexuala trebuie sa se soldeze neaparat si cu dragoste/casatorie, se cam inseala...cel putin asa cred eu!

"...mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi



imi cer scuze ca intervin, am citit si am un zambet mare pe fata: cum, primul nu a fost primul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Deh... eroare de greseala de editare. Primul care era...adica nu era ultimul dar nici primul ca daca era ultimul atunci putea sa fie primul adica era primul insa nu ultimul stii cum se zice ultimul e primul, nu?

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Deh... eroare de greseala de editare. Primul care era...adica nu era ultimul dar nici primul ca daca era ultimul atunci putea sa fie primul adica era primul insa nu ultimul stii cum se zice ultimul e primul, nu?

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Marius


oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput