Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

[29%] dupa 20 de ani , ce-ar fi sa comparam sondajul asta cu unul facut prin scoli/licee acuma. hehe!

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

parerea mea si nu ma supar daca aceasta nu imi este impartasita:ce e drept,inca nu sunt mama,dar urmeaza in cateva saptamani,si oricum,este un baiat,asa ca voi avea o grija in -(oare???);insa eu consider ca este de preferat sa isi inceapa viata sexuala la o varsta acceptabila,cu cineva care poate merita,chiar daca nu va fii chiar sotul,decat sa fie virgina pana la 18 ani,k deh...asa era regula,si la 18 ani si o zi sa fie inghesuita prin toaleta cine stie carui club sau prin cine stie ce masina cu orice golan sau necunoscut...nu stiu daca varsta mai este chiar atat de importanta ca inainte,cat modul in care fetele noastre isi vor pierde virginitate,important si ideal ar fii k mai tarziu sa nu regrete...

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mommy&year=2009&month=2&day=26&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

mda...eu la 20 fara 2 zile...si-a fost...asa cum a fost...nici rau dar nici atat de deosebit cat sa imi ramana bine intiparit in minte...ideea e ca am fost cu persoane de care eram indragostita si-a urmat o relatie de 3 ani...

fiul meu...ma si tem sa ma gandesc la asta...stiu ca o sa incerc sa fiu o mama deschisa la minte si comunicativa..si, in rest, ma rog sa fie totul bine...sa faca sex atunci cand o sa fie pregatit si "chestia" asta o sa insemne ceva pentru el...mai mult decat o distractie in plus...

Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi www.youtube.com/user/ilrdn" target="_blank">, iar aici filmulete

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

eu la 16, am vrut sa-i demonstrez ca am curaj, iar dupa ce s-a intamplat nu m-a m-ai bagat in seama.

POZE RECENTE , poze de la serbare ,
poze de la intalnirea cu Mosu' ,party la gradinita
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadelia spune:

buna
la 18 fara cateva zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

aproape 18......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manucu spune:

Eu am avut primul prieten la 13 ani, adica primul sarut, primele batai de inima. Mama nu a discutat niciodata cu mine despre sex iar tata doar atat mi-a spus, ca nu vrea ca ginerele lui sa-i reproseze ceva , m-a amuza si azi cand imi aduc aminte, dar asta este mentalitatea celor ce au acum 55-60 ani. Cu toate acestea eu am tinut mortis sa fac sex (= dragoste) dupa ce implinesc 18 ani. La 16 ani am devenit pritena cu un coleg de clasa, care a incercat ceva, dar nu i-a mers, asa ca a asteptat baiatul pana am facut 18 ani si 2 luni (atunci s-a intamplat). De ce am vrut sa fac 18 ani, kiar nu stiu ce gandeam atunci, dar nu imi pare rau ca nu am inceput mai devreme, dar nici nu mi-a dat nimeni coronita pt ca aveam 18 ani cand s-a intamplat .
Acum cand sunt mama, sunt convinsa ca, copii mei vor fi multttttttt mai precoce decat mine si decat tatal lor care a inceput la 15 ani (cel putin asa sustine).

mamica lui Mihnea-Gabriel (15.09.2008)



Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatto spune:


eu la 22 de ani............


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Cam 18 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

la 18 ani.

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput