Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Isadora spune:

15 ani e prea devreme, nu?
Regrete? Cu carul. Chiar daca m-am si casatorit cu primul meu barbat, a trebuit sa divortez de el 5 ani mai tarziu.
Acu stau si fac socoteala - 15 (varsta primei mele experiente) - 4 = 11 (varsta fiicei), 27 + 5 (4 ani cat mai creste fiica -mea pana sa-mi urmeze exemplul + 1 an de idila) = 32 ani (varsta la care eu as putea deveni bunica ).
Bineinteles ca nu va fi asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

am facut prima data dragoste la 19 ani, 3 luni si 17 zile ! fix!

iar stimabilu' partener este sotzul meu... desi nu stiu prea bine daca atunci se gandea la kestia asta, ca dupa ce s-a chinuit atata sa ma lamureasca o sa ma lamureasca atat de tare ca n-o sa mai scape de mine!

iaca asa, da io n-am gasit nici un buton unde sa votez, sa-mi pun raspunsu' in sondaj! cum fac?!

_
ANAMARIA, mama soldatzeilor de plumb
Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze cu frumosii mei (si nu numai )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivighe spune:

mda...si eu la 18 ani juma'...cu cel care azi imi e sotz.Desi eram deja de 2 ani impreuna m-am abtzinut pana am intrat la facultate.ma gandeam io ca asa...daca afla parintzii nu prea mai au ce comenta.Initzial mi-a parut rau pt ca nu a fost cum ma asteptam.M-am tot chinuit sa ma despart de el,sa-mi gasesc pe altcineva,dar n-a fost chip...ne intzelegem si ne completam prea bine,chiar daca sexul nu este punctul nostru forte.Intr-adevar as fi vrut sa mai cunosc si alte experientze...sa vad cum ar fi sa fie punctul forte.Sper ca chestia asta sa nu duca la destramarea familiei noastre.

Cat despre acest sondaj...scrie pe prima pagina ca e pt a intelege ce si cum cu adolescentzii de azi.Era bine daca isi spunea fiecare si varsta,pt ca in ziua de azi cu sigurantza ca nu mai e ca "pe vremea noastra".Sunt multe fete de liceu care deja se afla la al n-lea partener.


poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/vivighe/my_photos
filmulete www.dropshots.com/vivighe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iuliana Sara spune:

...la 18 ani si 5 luni cu barbatul care acum imi e sot...si avem o fetitza de 1 an si 7 luni si acum il asteptam si pe BB2!! Aaa si suntem impreuna de 8 ani si 6 luni, din care 2 ani si 4 luni casatoriti!!!

Iuliana & Sara (n 22martie 2005)
[url=http://new.photos.yahoo.com/iulianaem/#page1]Poze cu noi[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana.ady spune:

Prea devreme, mult prea devreme pentru mine! Nu conteaza virsta cit pregatirea ta pentru acel moment. N-am fost suficient de pregatita. Ne-am despartit dupa un an.

Tot ce sper este sa le pot educa pe fetele mele in acest sens pentru ca atunci cind va fi sa aiba prima experienta sexuala sa fie ceva super special!

Sivi - mami de doua printzese
Shirly (12.09.1999) & Danielle (27.03.2003)
Poze mai vechi si mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aghent spune:

la 22 ani, dupa lupte seculare... greu m-am lasat, de ziceai ca am centura de castitate..
o femeie, cu cat imbatraneste, e mai indaratnica

aghent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SARILLA spune:

La 16 ani,atunci can am simtit ca sunt pregatita si ca nu o sa regret chiar daca ma voi desparti de EL...mi-am dat seama ca il iubesc, i-am spus-o si...am facut-o! faza e ca nu ne-am prea mai despartit...si au trecut fro 11 ani...si unde mai pui ca mai avem si un cupil...bine ca-i baiat, ca la cate mai aud cu fetele astea care isi incep viata sexuala la 16 ani...la 16 ani,auzi?!?

SARILLA si RAZVAN, bebe perfect

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annaeliza spune:

La 16 ani am avut primul contact sexual.Mai devreme sau mai tarziu trebuia sa se intample.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

La 16 ani cu prietenul meu cu care sunt sia cum . Eram impreuna d vreo..10 luni si 8 zile . Nu regret absolut nimic.


Eu nu am vb cu parintii despre sex si ce se intampla , a vazut mama-mea ca citesc carti despre asta (scrise de medici , nu Bravo girl) , mi-a cumparat si ea , ma tot intreba daca vreau sa-mi xplice ceva, dar am ajun prin a-i explica eu ei cateva chestii
Ea m-a dus la ginecolog s iau pastile , mi-a cumparat ( de ziua mea cred) cartea lui Mihaescu "Sa facem dragoste aproape perfect".

Stiu ca dupa ce imi incpusem viata sexuala m-am du cu prietenul meu si cu inca 2 baieti la o cabana la un lac. cand sa adorm intra mama-mea "Ti-ai luat prezervative"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

pe la 19 ani cu sotul (pe atunci eram prieteni)

cristina de Antonio 20-11-2006 Andrei 31-08-2004 POZE

Mergi la inceput