Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

sunt dependenta!
nu am un prg regulat de stat pe DC, uneori stau si 6-8 ore, alteori am treaba prea multa si nu intru 2-3 zile, dar cand intru trebuie musai sa stau vreo 2 ore macar
sunteti super!!!!!!
va iubesc!!!!!
Dana si Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

A bagat si fata un vot.. pentru ca meritati!!! Eu stau peste 4 ore de luni-vineri de la servici.. mai putin Sambata si Duminica cand renunt la calculator in favoarea iubitzelului meu ! Deh..

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

din pacate nu suficent de mult sa ...trec in revista toate subiectele...insa nici nu neglijez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patisor spune:

buna fetelor
ce pot sa spun optez pentru : zilnic mai mult de 4 ore.
dar unt zile cand stau toata ziua acum depinde si decat de ocupata . sunt.
asta numai in cursul saptamnii neavand internet acasa ,dar sper ca in curand voi avea .
2 saptamani fiind in concediu medical am cam pierdut firul ,dar sigut voi recupera pentru ca-mi place prea mult acest site.

va pup

ramona si patricia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Eu stau .... muuult la servici, plus acasa inca o ora-doua. Ma si intreaba colegii ce am de sint asa tacuta.

Dar v-am descoperit doar de o luna, de cind ne-am hotarit s-o punem de-un bb in Noiembrie (Da Doamne!).

Va pup,

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

io sunt dependenta bine de tot...l-am corupt si pe al meu sotz care citeste zilnic de la serviciu....eu intru zilnic cate 2 -3 ore..si asta de vreo 2 ani.Luv iu!

Carmen si bb Maya Alexia
http://www.community.webshots.com/user/carmenmaya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciupercuta spune:

eu citesc zilnic , ma intereseaza mult mai ales starea celor in rand cu mine si cand am timp ma mai plimb prin subiecte mai vechi si-mi gasesc unele raspunsuri acolo. Aici toata lumea e sincera si asta conteaza f mult pt mine.

ciupercuta + bb UM 13.08.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Este uimitor cum atat de multe persoane sunt dependente de DC ca de un drog.
Eu un sunt dependenta - stau zi de vara pana seara cum se spune! Intru dimineata cum ajung la servici si abia inainte de a pleca ma deconectez.
Este drept ca nu sunt prea activa in sensul ca nu prea scriu mesaje din lipsa de timp insa reusesc sa-mi fac timp pentru citit.
Cand am fost in concediu in vara efectiv mi-a lipsit asa cum ne lipseste cate o persoana foarte draga uneori...
Am invatat enorm de multe de la voi toti cei de aici si pentru asta va sunt recunoscatoare.
Mi-am facut multi prieteni si pe toti va simt aproape de sufletul meu.
Mi-am impartasit si cele mai intime ganduri, aici am plans si am ras...
Uneori colegii se uita ciudat la mine cand rad in fata calculatorului sau cand imi dau lacrimile....de bucurie de tristete...

Va iubesc si va doresc tot binele din lume.

Luli
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mai mult decat ar trebui. Asta evident in zilele in care merge netul. Unii colegi de-ai mei au intrat la idei ca planuiesc un bebe! Peste faza cu nunta au trecut!?!


Sometimes I still lose my mind/ when life is cruel and unkind/ but it's when I suffer that I learn/in a repenting heart love will burn/oh I'm/ thanking blessed Mary for light divine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

De cand v-am descoperit, nu ma mai satur de DC. Mai ales ca a venit si bebe, imi sunteti de un sprijin real. Sa nu mai spun ce companie draga imi tineti!

Carmen si Iustin(5 iunie 2004)
Album IUSTIN

Mergi la inceput