Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaIulia spune:

Intru in fiecare zi,mai putin duminica,deoarece o fac de la serviciu,e interesant si regret ca nu am net acasa,unde pot citi in liniste.Asa ca intru pe "furis" si incerc mai mereu sa citesc cat mai mult.De raspuns in limita timpului pe care il am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

De cand v-am descoperit dimineata ma loghez si cum am o pauza aici sunt! Nu mai zic ca sotul e disperat ca nu mai plec din fata calculatorului cand nu am treaba. Si nu e bine dar deja sunt dependenta nu am ce face!
Cat timp? Cel putin 4-5 ore/zi!

Ramona & Loreema
http://photos.yahoo.com/loreema24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

daca ar fi dupa mine as sta toata ziua si de mancare nu mi-ar pasa...dar din pacate nu se poate!





'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

din pacate timpul nu-mi permite sa stau cat mi-as dori eu dar oricum nu trece zi sa nu intru decat daca nu sunt la serviciu deloc ca de acasa nu pot intra ca se joaca astia toata ziua si doar daca apuc seara cate o ora...dar oricum imi face mare placere sa citesc ce se mai scrie pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Dimineata o ora cat imi beau cafeaua, in timpul zilei fiecare pauza sunt in fata calculatorului si seara dupa ce adoarme toata lumea stau 2-3 ore!

Si tot nu mi se pare destul!





Ramona & Loreema

Pozici


Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

zilnic uniori stau si cite6-9 ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Program:
Luni - Vineri: 8:00-16:30 sau 12:00-19:30
Sambata si Duminica...relash.
Cateodata zic "mersi" ca nici macar calculator n-am acasa, ca altfel cred ca m-as criza rau

Tare mult m-ati ajutat..si continuati s-o faceti cu aceeasi placere !

Cununia noastra
Nunta
Pozici

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Cam 3 ore pe zi, dar daca nu ar fi factura care ma arde luna de luna, as sta mult mai mult....

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

aproape zilnic, si cateva ceasuri bune, mai ales seara cand adoarme copilasul!cam 4-5 ore pe zi uneori chiar si mai mult

Maria Sa Stefan Speculant mic ( 19.08.2004)
flori din gradina mea
"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns candy24 spune:

Cam 2 ore cat doarme puiul zilnic.Sunt zile cand stau si mai mult depinde ce face baietelul ,daca se joaca mai intru ,daca e urat afara el se joaca eu mai fug repede la calculator.Oricum a devenit o dependenta.

Ramona

Mergi la inceput