stii ca esti dependent/a de Desprecopii cand ...

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns saphir spune:

Da, se pare ca ma incadrez si eu la cei dependenti de
Nu sunt eu o bucatareasa infocata, dar astazi, pt prima oara(si ultima, sper) am ars mancarea, in timp ce povesteam cu fetele pe chat...
Saphir34 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


DA Safir esti intradevar dependenta de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:


Sunteti bestiale(li). Si eu sunt dependenta si, DA, mi s-a intamplat sa visez o persoana de pe forum, persoana pe care n-o vazusem niciodata ( stie ea cine este ). Si in fiecare zi imi spun: "de maine nu mai stau asa de mult pe DC, o sa stau numai...". Dar azi e azi si maine-i maine, nu?
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Luni dimineata am intrat "numai un pic" sa vad ce mesaje si forumuri noi au aparut de pe la miexul noptii, cand intrasem ultima oara...
Pana la incarcarea paginii, am pus o cratita la inmuiat in chiuveta.
Dupa "putin" timp am terminat si, cand am iesit pe hol: LIPA-LIPA, apa peste tot: hol, bucatarie si sufragerie
Mi-a luat ceva timp pana m-am prins de unde vine apa...
Am adunat numai 2 galeti de apa de pe jos, restul s-a mai dus si la cei de sub mine.
Si uite asa am facut si eu prima inundatie in bloc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

mai dragilor, eu sigur nu sunt dependenta si stiti de ce? eu intru abia pe la 21-21,30 si-atunci mancare nu mai fac deci n-am ce arde, vase nu mai spal asa ca nu inund:)), adevarat ca rufele sunt si-acum in masina ca nu pot inca sa le-ntind, dar nu le cauzeaza, sotul doarme, ca e si el obosit dupa o zi stresanta, normal, nu? si copiii dorm si jur ca nu-i neglijez pentru ca in jur de 4 dimineata cand se trezeste bb David chiar ma duc sa-i dau lapticul.Asa-i ca nu sunt dependenta:))?

http://community.webshots.com/user/lilianacsaki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Si eu ars azi mancarea....m-am luat cu forumul pana am simtit un miros greu...nu va spun cat am racait oala de scrum

V.

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

uiti ca ai bagat rufe la masina, azi iti programasei sa te epilezi si "paroasa" ai ramas, cand ii spui sotului: draga ma chatuiesc cu "pretenii" mei din Romanica si el te lasa in plata Domnului, trebuia sa mai faci niste cumparaturi, dar o lasi pe altadata ca nu e chiar "foc", cand nu realizezi cum a trecut si seara asta ca si cea de dinainte...

Numai bine, Lena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Si eu, si eu !
-...atunci cind sotul nu te mai apeleaza cu "mama iubitoare" ci cu "mama iubitoare de internet" (a se citi "de DC"!!);
-...atunci cind copilul tau de 5 ani iti raspunde cind il trimiti sa faca ceva singur "ca e baiat mare": "da' mai desprinde-te si tu, draga, de acolo, odata, si ajuta-l pe copil!!!";
-...atunci cind nu iti mai cumperi cizme si umbli in botine pentru ca nu iti ajung banii si de asta si de factura la romtelecom (Doamne, bine ca am scapat, acum avem internet prin cablu!);
-...atunci cind intorci bibioteca pe dos pentru ca undeva, intr-o carte, stii ca se afla o informatie care ii este utila unei persoane pe care nu ai vazut-o in viata ta, dar care scrie pe DC - numai ca nu mai stii in care carte!!;
-...atunci cind faci snitele cu piure de cartofi intr-o simbata in loc de nelipsitii cartofi prajiti cu ochiuri si esti intrebata ironic: "Vaaaai, dar cu ce ocazie?..."
-...atunci cind te culci la doua noaptea si iti gasesti consortul cu perna in cap ca sa nu mai auda tacanitul tastaturii si al mouse-ului...
...Si as putea continua la nesfirsit!

I'm an addict!

This is the first day of the rest of my life!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia spune:

Gata, s-a dat verdictul:

======================================
|| SUNT DEPENDENTA DE ! ||
======================================


Ce ma bucur!
Pai uitati-va si voi, numa' la ce ore scriu... Ca abia astept sa se culce seara bietul pui ca sa-mi iau talpasita spre net la servici la sotu'...
E, glumesc ... sau nu?

Amelia si Ana Maria (1 an si 4 luni)

www.par.univie.ac.at/~aj/AnaMaria

Dincolo de nori este intotdeauna soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MonicaGj spune:

Io nu sunt dependenta , da-mi place cu voi.
Va pup

Mergi la inceput