Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Pe voi v-a dus in eroare acel "grup", forumul e altceva, arata cam la fel... un pic mai problematic pana reusiti sa va logati, ca nu stiu de ce nu recunoaste parola veche, dar v-a explicat Ama ce sa faceti ca sa reusiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Olimp, iti fac eu un cont. fac si adresa noua de mail si fac un cont nou pt tine. Bine??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Mai eu nu am insistat sa intru..trebuie acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

nu stiu ele am incercat sa vad daca pot intra am dat sa resetez parola , am primit pe mailul meu adresa dar nu o pot utiliza nu ma trimite nicaieri...asta este..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui olimp

nu stiu ele am incercat sa vad daca pot intra am dat sa resetez parola , am primit pe mailul meu adresa dar nu o pot utiliza nu ma trimite nicaieri...asta este..


XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

La fel am primit si eu pe mail adresa, si am luat-o cu copy/paste.si asa i-am dat de capat. Eu nu reusesc sa resetez parola la contul comun...
Hai mai fetele, ca tb sa ne adaptam la nou, ce-i cu dezertarea asta in masa? Ii dam noi de cap si platformei noi. Am inteles ca e mult mai usor de folosit de pe smartphone-uri si tablete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstefania spune:

Eu am introdus userul fara adresa de email, mstefania si aceeasi parola si am intrat usor, nu am resetat parola ca nu am vrut .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Buna! Nu prea am nimic de zis, am intrat si dincolo sa salut.
Eu sunt pro scoica, noi la 7 si la 8 luni am facut drumul Brasov - Germania si retur in scoica. Nu aveam scaunel pe vremea aia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia87 spune:

Scuzati-ma fetelor,intru doar sa anunt mamicile de pe facebook ca am pus noutati si pt fetite si pt baietei .Cautati aici https://www.facebook.com/babywith.style.7?ref=tn_tnmn Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Hai, mai fetelor, ca nu-i dracul asa de negru. Asta ca nu ne place se numeste de fapt rezistenta la schimbare. Dar daca analizam la rece, chiar era nevoie de o reinnoire. Site-ul asta e cam invechit si greoi. Nu stiu daca o sa ajungem sau nu sa zicem ”mama, ce faina e platforma asta noua!”, dar cu siguranta peste putin timp nici nu o sa ne mai aducem aminte cum arata asta veche.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Fetelor fata de ce dificultati am intampinat cand am intrat pe forumul asta... ala mi se pare floare la ureche .

Mergi la inceput