FIV

FIV | Autor: roxinic

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,

Sunt mama unui baietel si imi doresc enorm de mult inca un copil, am avut 2 extrauterine in urma carora am ramas fara trompe, deci singura sansa de a ramane fiind Fiv.
Am facut 1Fiv nereusit( bani abia stransi) la Giulesti cu 2 blastocisti acum 3 saptamani,imi doresc sa fac un credit(pe plan financiar nu stau destul de bine) pentru a incepe al doilea FIV, dar as vrea sa-l fac la Medlife la dr.Albu Dragos,v-am urmarit si mi-am facut curaj sa-mi fac cont deoarece am nevoie de sustinere din partea celor care au trecut prin experienta asta si am nevoie si de sfatul vostru in legatura cu orice (doctor , spital, costuri).

PS:sper sa ma descurc cu postarile si regulile site-ului

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

roxinic , bine ai venit !

doamne ajuta sa ti se implineasca dorinta cat mai repede .

si eu am fost pacienta domnului doctor albu si mi s-a parut foarte de treaba . insa tot timpul pe fuga si asta nu prea mi-a placut .

mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxinic spune:

gabriela ,bine te-am gasit , nu prea ma descurc cu mesajele (unde le vad sau ce este cu semnatura....dar sper sa invat repede)!

asta am auzit si eu despre dansul , dar chiar nu mai stiu catre cine sa ma indrept in acest moment,am nevoie de cineva care sa se uite atent pe dosarul meu si sa-si dea seama daca ceva este in neregula,deoarece daca fac creditul va fi ultima incercare din cauze financiare si mi-as dori din tot sufletul sa reusesc ,repet, singura sansa fiind FIV.
la Giulesti m-am simtit pacalita si nebagata in seama si nu sunt genul care intreaba cand nu stie ceva ,de frica sa nu-i enervez si stiu ca este cel mai mare defect al meu.
iti multumesc de urari si sa dea Domnul sa ne indeplineasca tuturor toate dorintele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Buna roxinic

Sunt pacienta dr Albu din sept 2010. Te invit la topicul unde discutam despre fiv cu dansul aici

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=178161&nm=FIV-cu-Dr-Dragos-Albu-77

Sunt acolo o gramada de fete care iti pot impartasi din exerientele si parerile lor, poti citi capitolle din urma sa afli ce te intereseaza.
Deocamdata mesajele tare sunt moderate, asa ca nu apar in timp real. Dupa 10 mesaje o sa te vedem si pe tine imediat.
Spor la scris si multa bafta !

Mergi la inceput