Stelute fericite de iulie-august 2013 (88)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

Da ELE draga daca as putea i-am zis la fetita mea sa isi ia pantofi singura si ea mi-a zis : ce mami te-ai facut grasuta si nu mai poti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

ce tare e fetita!!!
A mea zice ca am transformat-o in robot..ca o trimit dupa diferite chestii, pentru mine. :)

Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Ce fete harnice aveti voi!!

Elena, cladirea aia e doar maternitatea? Ce mare e!! Si chiar sunt camere faine! Cta costa sa stai in alea? De Dedicut, nu mai sti nimic?

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna seara

am ajuns si noi pe acasa....

bobita felicitari pentru Rebecuta ma bucur ca este bine si sanatoasa....

dar sincer mi-i se pare enorm 600 ron si fara CD , ma rog nu stiu ce tarife se vehiculeaza dar mie mi-i se pare extrem de mult , eu l-am facut cu 180 RON cu CD , doppler , sa nu zic ca doppler imi pune de fiecare dara si monitorizare cardio de 30 de minute la bebe si tariful este acelasi 70 RON....

oricum important este ca bebita e bine..

stefania sanatate la fetita , bine ca a scapat de varicela...

ele
am mers cu masina la o cabana gen pensiune , am papat un gratar cu prietenii , am lenevit in sezlong la soare...dar cu capul la umbra , nu am mers prea mult pe jos , durerile de pasa sunt la ele acasa dar nu mai rau ca intotdeauna...

teo stiu ca ai 3 prunci pe acasa dar trebuie sa te odihnesti putin..






XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ele arata foarte bine clinica si maternitatea...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Olimp, stiam ca e 500 ron morfo dar mi-au mai pus 100 ron doppler ca s-a uitat la RI...asta e! Nu e normal, dar ce sa fac?! Noi sa fim sanatosi ca banii se fac. Mie mi-e ciuda ca nu mi-a dat CD sau poza cu ranjita mea mica

Azi am fost si eu in parc, la aer curat si muuulta verdeata. A fost asa de frumooos, mi-am incarcat bateriile si am venit super relaxata Chiar aveam nevoie de asa ceva.


Vad ca pe forum e liniste, cred ca vremea buna ne-a scos pe toate din casa.

Va pupacesc!

Bobitza 22+ Rebeca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Bobitza Felicitari pt vonica zambareata! Seamana cu mama!
stefania sanatate multa fetotei
Elena mai am putin si vin acolo sa nasc !
Eu am observat ca am pete maro destul de mari pe fata . Pe pometi . Ieri mi-a zis cineva sa am grija sa folosesc crema cu protectie solara si eu am crezut ca vb de pistruii mei. Si cand am ajuns acasa mi s-a cerut sa ma curat pe fata ca sunt murdara . Nu sunt exagerate dar cred ca am insitat eu cu soarele cam mult. Nici macar nu sunt simetrice. Am inteles ca trec dupa sarcina.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Buna seara fetele!!!!

Bobitza felicitari pt micuta . Pe mine ma costat 440 Ron cu dopler si cd cu poze. Dar cine stie fiecare medic are alte preturi.

Vroiam sa va mai spun ceva dar am uitat . Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Multumesc Diana!

Seamana cu amandoi, asa e si taty
Dr zice: Mai ranji mic, cu cine semeni tu asa vesela? Apoi se uita in spate si ne vede pe amandoi cu gura pana la urechi si emotionaaati nevoie mare... Si zice: Inteleg!

Bobitza 22+ Rebeca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Dana, dar tu unde ai facut morfo?
Ufff, vad ca toate aveti CD... Asta e, eu port in suflet ce am vazut azi. Oricum cred ca nu voi uita aceste momente! dar era frumos sa pot sa revad, sa impartasesc acele imagini si cu altii...

Bobitza 22+ Rebeca Maria

Mergi la inceput