Stelute fericite de iulie-august 2013 (88)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

Dragele noastre,

Va asteptam cu mare drag pe noua platforma desprecopii in grupul Mamici de iulie-august 2013 aici http://comunitate.desprecopii.com/group/28/mamici-de-iulie-august-2013


Olimp, intra aici, reseteaza-ti parola si adera la grupul Mamici de iulie-august 2013

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy ce sa fac cu parola sa o schimb , nu radeti ? de mine




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Nu-mi place noua platforma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Eu nu am schimbat-o dar am dat resetare ca si cand as fi uitat-o. si am pus-o pe aceeasi. Altfel nu a mers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:


delia ce ai facut ca sa te loghezi ?


XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

putem ajuta cu ceva intoarcerea bebeului cu capul in jos in burtica? aveti vreun sfat? din auzite sau probat de voi? cica ar fi tot felul de masaje. la mine de la inceputul sarcinii, bebe a stat numai cu picioarele in jos, ma rog insa sa faca bine si sa se rostogoleasca cumva in timpul ce ne-a mai ramas. intru putin in sevraj cand vad in ce hal zboara saptamanile pana la finish, suntem atat de aproape si eu atat de nepregatita

dupa ceva discutii cu al meu sot, am decis sa botezam fetita cu sindrom down, dupa Pasti. azi am umblat cu ei sa depuna dosare pt schimbat buletin mama, scos certificat, pregatit dosare pt alocatii, sunt compelt depasiti sarmanii parinti. suntem la al 6-lea finut, sa mi-i tina Dumnezeu pe toti sanatosi, ca mor de dragul lor

din categoria "perlele pruncilor din dotare": ieri in carrefour, maria mea scapa un balerin din picior, se opreste si zice:"pisicii ma'sii"
evident ca m-a copiat, caci mai zic asa prin casa, si acum mi-a trantit'o. mare grija sa am pe viitor cu porumbeii iesiti pe gura

cu noua platforma, sunt putin depasita. am inceput sa va dau add pe FB sa mai pot pastra legatura cu voi. nu stiu daca ma pot obisnui cu ceva nou acum, sau ma simt eu prea obosita sa vad cum sta treaba. imi placea mult formatul de aici, ce le-a trebuit oare sa schimbe imaginea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui olimp


delia ce ai facut ca sa te loghezi ?


XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca


m-am conectat cu contul de face book

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

fetelor ..imi bag numele OLIMP si cand bag paroloa imi zice ..date incorecte sa-mi bag picioarele daca pricep ceva..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

si daca nu ai cont de facebook ? eu nu am si nu am de gand sa-mi fac...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

amalia sar'mana pt lumanarica aprinsa pt noi, sa iti rasplateasca Cel de Sus fapta

azi mi-am asezat ghivecele cu flori in curte, dar in stilul babelor, asezandu-ma ba in genunchi, ba in fund pe jos. toate bune, dar m-a prins un carcel in spatele genunchiului, de nu mai puteam indoi piciorul de sub mine, mi-au dat lacrimile, al meu sot tundea iarba si nu ma auzea din cauza zgomotului, f greu a cedat. nu imi amintesc sa fi avut vreodata asa carcel puternic. durerile de duda s-au intesificat si alea, nenorocitele, seara icnesc la rotirile in pat, si o iau cu incetinitorul, cativa centimetri, ma opresc putin cu piciorul in aer si continui alti cativa centimetri pana termin rotirea, ma ia cu calduri sa ajung cu picioarele patului. sunt tare dezamagita de frumusetea sarcinii, la prima am avut asa amintiri si emotii deosebite. acum numai icneli, transpiratii, gafaieli, dar sanatosi sa fim cu totii, iertati bocetele

Mergi la inceput