FIV Turcia - 8

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

foarte frumos! va fi un grup mare si vesel in iunie-iulie.
Pana la urma DR TAyfun trebuie sa invete si putin romaneste.
Ciuripica, vreo veste de la analize? Au trimis rezultatul in engleza?
intregul harem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Fetelor asa m-am emotionat. Sunteti atat de dragute. De-abia am intrat aici pe forum si deja va simt asa de aproape. Va multumesc mult. Ma ajutati sa visez

Hatice, Ploaiedevara, Bebel, Ciuripica, Qiao, Dellya, Birmanutza, Velvet, Carla, Turqoise
succes la toate, sa ni se indeplineasca repede repede repede visul de a fi si noi gravidute si apoi mamici
Ce spuneti ii fac Tayfunelului cadou un dictionar? Asa cum spunea si Hatice - trebuie sa fie pregatit pentru cand ajungeti si voi

pentru toate fetele mamici si gravidute care au reusit si care acum sunt alaturi de noi si ne incurajeaza atat de frumos :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Ella, spune-i sa se pregateasca ca navalesc cata frunza si cata iarba romancele.
si eu ma simt aici in largul meu, desi citesc forumul asta de 2 ani, a fost prima data cand am simtit nevoia ies din anonimat..daca stau bine sa ma gandesc petty a deschis subiectul, pe aceasta cale ii multumesc si ii doresc sa fie fiv-ul norocos acum si sa nu ne cunoasca mai bine.
Apoi Nanne & Lorelai au organizat haremul atat de bine si de frumos!
toate turcoaicele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Ella Doamne ajuta!
Iarta-ma am vrut sa-ti apreciez postarea si din greseala am apasat pe dezaproba si nu mai pot schimba
((


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Bebel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploaiedevara spune:

Buna dimineata
La multi ani tuturor celor ce poarta numele Sfantului Gheorghe, purtatorul de biruinta.
O zi frumoasa haremului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Neatza harem drag! La multi ani celor care poarta numele Sf Gheorghe!
Sa aveti o zi frumoasa! Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata

nelay

ella multumesc si mult succes in iunie!

eu mi-am facut un calcul cam 5500,dar cu siguranta trebuie sa am macar 6000...cazarea e f scumpa,in special in perioada verii...acolo cheltuim mult.dar intre timp eu sunt aici sa va citesc si sa va incurajez

la multi ani sarbatoritilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Fetelor, am tras un ochi pe site la Akin Suites. Pai acolo e lux
Ceva mai putin luxos cu preturi mai bune nu stiti?
Doar sa fie in partea asiatica si sa nu fe o zona "dubioasa". In rest, pret bun ma intereseaza sa reusesc sa mai scad putin costurile, mai ales ca va trebui sa stau in jur de 20 zile.
Bine stiu ca Acibadem e in partea asiatica?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Velvet,
Si noi asteptam sa ne spui ca ai reusit sa strangi banii si ca pleci sa vezi atunci ce o sa iti tinem toate pumnii
Zen, da?
Carla, cere si lista de hoteluri cu care colaboreaza clinica, poate o sa gasesti acolo ceva mai convenabil


Mergi la inceput