FIV Turcia - 8

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Eu voi fi in focuri chiar in toiul ramadanului. Doamne ajuta ca iscusinta doctorilor in acea perioada sfanta a lor sa se lase cu reusita pt noi
Ciuripica in mare rezultatele sunt de bine sau nu intelegi o iota? Ciuripica,Carla, Ploaie de vara, Ella, Hatice, Turqoise sa dea Dumnezeu sa ne implinim visul, rand pe rand! Scuze daca am omis pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

carla La Akin sunt apartamente si au bucatarie cu plita, cuptor cu microunde, vase, ustensile etc, asa ca la o sedere pe termen lung eu cred ca este mai avantajos pt ca scapi de mancatul exclusiv in oras, poti pregati in camera una-alta. Ba au si masina de spalat rufe. In plus, conform spuselor Samirei, sunt la 2 pasi de hotel Nova si Tymia, deci nici o problema cu transportul aisgurat de clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Da, cred ca pana la urma Akin sunt o alegere buna.
Electrocasnicele din bucatarie ar fi utile in cazul in care ar fi ceva supermarket/magazin alimentar in zona sa pot lua una alta. Voi cum ati procedat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Carla, langa hotel ai tot ce iti trebuie. Legume, fructe, supermarket, mini market. Este o zona cu magazine, restaurante ( Mc, Burger King, rest lor , rest cu peste ) ai tot ce iti trebuie . Este si langa port. Iar daca mergeti putin este si un mall acolo , carrefour ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Fetelor, asta e o veste foarte buna
O sa iau legatura din timp cu Akin si o sa vad daca am talent de negociator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Mult succes Carla !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

eu tot zic ca ar fi bine sa ii rugati pe cei de la Acibadem sa negocieze cazarea la Akin. vazand ca au multe cereri pt ei poate ii adauga in lista de favoriti si asa vor oferi o reducere mai substantiala. parearea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploaiedevara spune:

Buna fetele!

La noi calculul a iesit, in mare, max. 6300Euro, astfel:
2400-procedura
3000-cazare, tratament, hrana...cate o mie fiecare
500 -congelare (daca raman fulgisori)
400 -avion
Nu cred sa-mi scape ceva deocamdata. In privinta cazarii, calculul l-am facut pe aprox. 17 nopti la max 60E/noapte. Mai mult chiar nu vreau sa dau. Pana acum am rezervari la 4 hoteluri pentru toata luna iulie, urmand sa modific datele cand stiu exact perioada de sedere (ciclul imi cam joaca feste in unele luni si nu pot sti sigur perioada)...astfel:
30 nopti
Hurriyet Hotel 1650E
Glorina Hotel 1650E
Ruyam Hotel 1500E
Ayyildizlar Hotel 1430E
Ultimele 3 sunt in partea asiatica destul de aproape unul de celalalt,tot prin zona unde este si Akin Suites.
Ma incanta si Akin Suites si Moda Apart pentru faptul ca au chicinete si te poti descurca altfel cu mancarea. Ramane sa incerc sa-i contactez si pe acestia cand stiu exact perioada.

velvet, va doresc sa strangeti cat mai curand banutii pentru FIV-ul norocos!
Pupici tuturor

Mergi la inceput