Platforma noua - VERSIUNE BETA

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Iaca si raspunsul oficial al adminului privind statutus avertisment:

Status avertisment nu functiona corect:) Acum sunt puncte de avertisment. Daca este 0 este de bine :)


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Eu de cate ori incerc sa intru pe platforma noua ,imi apare "internet explorer has stopped working" si se inchide.Are cineva idee de ce? Nu mi s-a mai intamplat pana acum indiferent ce aveam deschis ,sa ma scoata din pagina respectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda

Eu de cate ori incerc sa intru pe platforma noua ,imi apare "internet explorer has stopped working" si se inchide.Are cineva idee de ce? Nu mi s-a mai intamplat pana acum indiferent ce aveam deschis ,sa ma scoata din pagina respectiva.

IOANA


Daca ai o versiune sub 10 a IE se poate intampla ce spui, se poate ca pe noua platforma sa nu vezi/poti accesa toate functiile deoarece IE nu este foarte "prietenos" cu noile tehnologii implementate pe platforme drupal/beta etc ( site-uri mai noi, optiuni de flash/java etc nu functioneaza la capacitate maxima in IE).

Mie imi este inca drag IE-ul si il folosesc pentru anumite activitati frecvent, insa pentru portale/filme/forumuri/FB etc, am trecut de mult timp pe mozilla ca face fata cu brio.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Chrome e si mai bun decat Mozilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Deci problema este de la Internet explorer.Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mai intreb odata...mai puteti adauga si emoticoane pe noua platforma?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

[quote]citat din mesajul lui szivarvany

C-o sa-mi fie dor de el , ne stim de 9 ani :-)



mie-mi spui? eu sunt membru din 2002 cand eram doar o mana de oameni, si chatuiam cat era ziua de lunga...ehei, ce vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Eumada, am intrebat la un moment dat ce emoticons doriti noi. Daca ai o dorinta expresa, spune-mi si o voi face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Superrrrrrrr...as vrea unul care topaie....asa ca atunci cand ne bucuram ca facem ceva sau care ne place,ne bucuram de ceva ce a scris cineva....unul rotund,galben si mare care topaie ca pe arcuri...

Multumesc...



Mergi la inceput