Platforma noua - VERSIUNE BETA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Ce nu sti exact?

Ai mers pe http://comunitate.desprecopii.com?
Cu ai uitat parola ai reusit sa resetezi parola?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Am primit e-mail cu schimbarea parolei,insa nu stiu cum sa accesez linkul primit!

Direct in e-mail...nu poate fi accesat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Si eu a trebuit sa-mi schimb parola pe noua platforma, am primit acelasi mail cu linkul care nu mergea direct dar am facut copy/paste cu el in alta fereastra si asa am intrat.

Intrebarea mea este: acum am o parola pe platforma veche si o alta pe cea noua? Deci doua?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Gata am reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Si eu a trebuit sa-mi schimb parola pe noua platforma, am primit acelasi mail cu linkul care nu mergea direct dar am facut copy/paste cu el in alta fereastra si asa am intrat.

Intrebarea mea este: acum am o parola pe platforma veche si o alta pe cea noua? Deci doua?


Da, eu asa am in acest moment, doua parole si functioneaza fiecare in fereastra ei. Banuiesc ca poti sa schimbi din nou pe noua platforma astfel incat sa ai parola veche la loc. Totusi eu n-as face inca aceasta operatiune, cel putin pana nu trece perioada de testare si portare.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

eu nu am reusit sa ma loghez dincolo.

daca incerc sa dau ai uitat parola imi apare

A user account with that email was not found

Am incercat aici pe forumul vechi exact aceeasi pasi cu am uitat parola si functioneaza perfect. Acolo nu ma recunoaste, sau zice ca adresa mea de email nu e buna.

Eu mi-am schimbat aici emailul nu demult, poate din cauza asta nu mai merge. Emailul vechi nu il mai folosesc si nu mai stiu parola.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

selina-d: ai incercat linkul din pagina ta de profil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Repet: mergeti la PROFILUL PERSONAL pe acest forum:
http://forum.desprecopii.com/forum/user_space.asp
si acolo gasiti un link de RESET PASSOWRD pentru platforma noua.

Parola o puteti pune la fel ca aici dar sunt 2 parole total separate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Eu am pus-o pe aceeasi. a mers perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Noua platforma nu se incarca cu Safari.

In unele pagini din noua locatie jos exista optiunea versiune de mobil dar nu o regasesc si la subiecte. Ar fi util un low-fi version pentru cei care nu vrem multe poze avataruri, mutunachi, reclame...

La 100% view reclama din susul paginii incaleca meniul de setare cont si nu mai poti bricola nimic.

Am dat block la semnatura unui user si am avut de ales dintre 3 bife "mesaj", semnatura" si iar "mesaj", cred ca al treilea buton ar trebui numit mesagerie sau mesaje private ca nu prea m-am prins initial despre ce-i vorba

Mergi la inceput