Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ideea e ca noi hotarasem sa nu facem grup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

De exempluL

http://comunitate.desprecopii.com/groups/topic/view/group_id/44/topic_id/7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok voi decideti.
Am sa las acest grup ca si model o perioada poate o sa va placa facilitatile tehnice dincolo de o discutie pe un forum.
Cred ca ar fi bine sa le probati si sa luati o decizie bazata pe aceste informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns P&ANA spune:

Buna dimineata si o cafea

Sper sa ramana postarea asta , aici .

Oh , buflea ,te rog sa nu ma invidiezi , ca dragostea aia se manifesta cam o ora /sapt
Montajul e facut de fii-mea mare , are un programel pe PC .O colega de-a ei le-a filmat .

merg sa vizitez ghetarul nou , poate ma obisnuiesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Neata for the last time here....

Bre,am cerut si io sa intru in grupul ala.....sa vedem daca ma mai primeste cineva....

In alta ordine de idei am treaba multa(mi-au luat-o altii inante....si voi merge vineri seara la spectacolul Angelei Gheorghiu....

A primit sotul meu o invitatie si e mare pacat sa nu profitam de ea.

Eva s-a transformat in little monster,nu ne mai intelegem...nu stiu ce se intampla cu ea....veni vorba de talk back,,,,se cearta cu noi si ne contrazice si zice,punand mainile in sold"ma enelvati de nu mai pot...of ce necajita sunt,imi plange sufletul"...
Din copilul cuminte si asezat,bland si bun ....face urat si la gradinita,se cearta cu educatoarele si spune ca ea face doar daca vrea.....peste toate astea....plange foarte mult....nu stiu ce sa-i mai fac si sa-i mai dau sa nu mai planga din orice.....are absolut tot ce pofteste,nu o supar,incerc sa o tratez ca pe egalul nostru...dar.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mada, sezi bland...pana devine adult, copilul trece prin o gramada de faze, nu ca nu le intelegi tu, nici ea nu si le intelege. Sau mai ales ea. Traseaza-i, totusi, niste limite peste care nu veti trece, ca la ei limita e...cerul.

Uite cum facem: deschid dincolo un subiect nou, unde o sa ne mutam incet-incet, cand hotaram sau cand ne forteaza. Si tot acolo sa ne hotaram daca facem sau nu grup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ruf imi place ideea ta.
Da deschide subiect nou si pune link aici sa trecem fara sa orbecaim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Haide ca deschid eu subiect nou dincolo si pun si link aici.


Si am sa le inchid pe celelalte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

pls puneti un link unde scrieti

sunt mai multe locuri!?

Pana una alta va dau aici o felie de tort.
Ma aflu si Georgiana cu nume de botez, asa ca-i rost de party!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Viviana, vezi ca deja am deschis unul...

http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/71148-ghetar-nou-pinguinitot-aia-cei-mai-buni/

Mergi la inceput