Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Chiar asa, rall...esti sensibila, nu gluma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ruf,ia zi ce face Ana?N-ai mai povestit nic` de ea...am vazut o poza cu ea in timp ce educa cainele....da` atat.Ia zi ce pozne mai face?Stii ca mi-e draga de nu mai pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Depinde foarte mult de sol, de constructie, de ce faceai in momentul ala.
La mine s-a miscat foarte tare monitorul, ar fi fost imposibil sa nu observ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ana?
O pregatesc sa i-o dau lui Rox.
Va capata de ziua ei o orga. Pana atunci, azi a capatat acces la cea a Ioanei (care a devenit brusc amabila, pentru ca a Anei o sa fie mai performanta...). Viteza cu care invata e de bun augur (nici o surpriza pentru mine, ma mosteneste). Deci asta seara am dansat (ma rog, am cantat...) in familie. Printre altele, am atras-o cu Sunetul muzicii (Julie Andrews). L-a invatat pe Do Re Mi in cateva minute.

http://www.youtube.com/watch?v=xIjobdArtiA

Deci: Rox, ti-o aduc?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Si un filmulet ceva sa ne bucuram si noi...
Cu Ana,mai,nu cu tine...

Adica tu ai veleitati artistice?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Eu? Normal!
Ce, te miri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sunt surprinsa,nu mirata.
Stii sa canti?La instrumente sau vocal sau si/si..?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

wow cate s-a intamplat in timp ce eu am fost c bicicletele cu kids, am executat guacamole,humus, deep cu brinza si artichokes, quinoa cu legume si peste afumat si am pastrav pregatit de aruncat in cuptor si fileuri de bas-asa imi rasfat musafirii:)
Si doar am gustat din ele, nu o sa ma agit prea mult cu ele decat maine,caci azi prietenii asti aduc prajituri de prajituri, ca ea e meseriasa rau..
Gata, a expirat timpul pt vopseaua de par si am terminat cafeaua, o seara buna..am si eu poze faine si mici , ca is de pe iphone, faine cu kids cand se joaca,dar mi-e lene sa le descarc..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

seara buna pinguinilor

buflea, tie iti trimit special pozele. pe adresa aia creanga.cea.mijlocie.

zi asa mister Rufus, canti la vioara?

io am lenevit toata ziua azi, doar am dat ceva ordine la barbat. feciorul mi-a facut observatie ca trebuie sa ma tin strict de dieta, nu asa pe sarite si cum vreau eu. ca el nu vrea sa ma gaseasca intr-o zi cu suncile pe afara.
in rest nimik nou, copii sunt tot cu opozitia, nu vor si pace sa mearga cu noi in concediu. in ala din septembrie.

saptamana de vis va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Kari, nu e ciudat ca atunci cind sunt mici copii ne dorim sa facem concedii numai cu sotul si cind copii sunt mari si dorim sa le facem cu copii, isi iau zborul? Eu de cind s-au nascut copii nu am mai petrecut nici o seara numai in doi cu sotul.

M-a pus nu stiu cine sa ma uit la un film catastrofa cu Nicolas Cage si amu sunt melancolica si imi fac griji de soarta copiilor nostri pe pamintul asta pe care il exploatam prea mult. Sunt numarul unu la facut scenarii pesimiste , mostenire de la taica-meu .

Spuneti repede niste bancuri, ceva, ca altfel precis visez la noapte numai catastrofe... Ma duc sa caut un film usurel, dragut si vesel pe youtube.

Mergi la inceput