Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Super pozele-fata ta e cu sora ei acolo:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ce faini sunteti.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Super pozele-fata ta e cu sora ei acolo:)



Zambeste, si maine e o zi!




e cu ma'sa. sa nu mai spuneti la nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Kari-wow ce escapade trageti voi-eu nu l-as fi convins in veci pe al meu sot sa urce pe asa vreme in turn:)-asteptam poze.
Sefa-ati castigat la soccer?Mi-am umflat burta cu griu,dar macar am terminat cu el si nu mai poftesc la el si gata..
Mada-unde sunt pozele?



Zambeste, si maine e o zi!




La pag.29..slaba,uriasa...normala...de acu` nu am mi s-a descarcat aparatul...As fi vrut sa pun una in tol festiv....cu blugii pe care mi i-am luat azi da` nu a mers aparatul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

mado, am vazut si eu pozele felicitari! e ceva maika, sa dai 50 kg jos.
bravo!!!!



in alta ordine de idei, am voie sa ma plang aici? desigur ca am voie, ca defapt nu ma plang doar tre sa spun neaparat ceva. nu imi place dincolo, mie imi place aici! si nu vreau pe creanga mofturosilor, doar ca-i totul nou si necunoscut.... aoleu ce inseamna sa imbatrnesti. o sa vedeti si voi cand o sa fiti babe batrane cu marca de baston 'tanar si nelinistit'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Mada-pai pt pozele alea ti-am zis bravo si le vazusem,eu asteptam de la party cu blugii-ai zis ca ai 10 poze,macar una cu Eva?
Kari-pai arati super, nu tu un rid,nu nimic, so parca sunteti 2 adolescentien frumoase mai...floricica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Kari, fata aia e frumusica foc...da foc, nu asa...
Mada, da, m-ai convins. Te cred ca erau +50. Dar poza cu tine acum e ciudata (formatul) sau nu o vad eu bine.
Buuuun...deci am venit acasa. O zi frumusica, soare, usor racoare, dar la soare era chiar cald. Am si muncit-am adus cativa saci cu pamant din camp, ca sa completez la stratul de flori din fata casei. Si am smuls si buruieni din gradina
Am halit gratare si am baut bere fara alcool...azi era randul Torei sa se imbete. Bine, ea nu se imbata, dar asa vine vorba.
Sora Torei are un catzel nou, s-a pripasit pe la ei. Cum "titularul" e batran, se pare ca i-au adus inlocuitor. Asa ca am stat linistiti, Ana a avut treaba sa dreseze dulusul.
Sigur, va pun si poze, inclusiv cu ceapa mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

nenea Rufus, ai trecut la sapa? bravo, voi la soare si plantat ceapa!

intrebare ptr barbati care scriu aici. copii vostri, fetele voastre mai precis, va intreaba asa direct si fara perdea despre sex? intrebari normale, sincere... nu va ganditi la atceva.
nu copila intreaba, feciorasul ne intreaba cateodata asa direct. desigur ca si noi tot direct ii raspundem. dintotdeauna am discutat sincer despre subiect, ori de cate ori a fost cazul.
dar sunt curioasa daca mai exista si alti copi care intreaba direct.

ieri am platit () biletele la intalnirea cu cantaretul american. le-am pus in vedere ca ptr suma respectiva trebuie sa munceasca in casa in fiecare saptamana pana la Craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Rufus....la sapaaaaaaaaaa...ce bine-ti sta....

Poza am desprins-o cumva..e o bucata din ea.....
Bey,am ajuns sa arat iar cat de cat bine.....mi-au zis-o baietii din gasca....

Cand ne-am intalnit la petrecerea celor mici...."buna madalina...si au adaugat in cor..buna buna...te-ai facut.."
Cum pe ei nu ma pot supara,ne facem reciproc glume(unele nasoale rau)
am inghitit.Nu zic cate apropouri la decolteu....si toate suntem dotate in gasca,eu le am cele mai mari da` nici cu fetele nu mi-e rusine.

Per total,mi-a spus toata lumea ca arat bine....cand sa ma pozez si eu s-a descarcat aparatu`...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ha! Deci imi sta bine cu sapa, nu?
Mai, nici nu stiti ce bine ma simt. Si ce-mi place acolo...
Kari, doar cu Teodora discut mai direct, cu Ioana nu. Insa amandoua discuta cu Tora. Teodora pare interesata de cat mai multe experiente de-ale mele. Din pacate, nu da dovada ca-i si foloseste mare lucru
Teodora e mai dezinhibata. Sau braveaza. Ioana...e misterioasa.
E mare lucru comunicarea asta copil-parinte.

Mergi la inceput