Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Un ochi rade, unul e vanat & sushi din Madagascar

Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor  Subiect Subiectul urmator
Pag. din 49

glimmer

1405 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite glimmer un Mesaj Privat  Reply with Quote
Michelle, link-ul pe care l-ai primit pentru resetarea parolei, introdu-l in bara de adrese a browser-ului, nu in fereastra de google. In acest fel ajungi pe pagina in care iti poti reseta parola. De fapt nici nu e musai sa schimbi parola, o poti introduce pe aceeasi.
Mergi la inceput

Denisam

6806 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Denisam Adauga semn de carte la raspuns Trimite Denisam un Mesaj Privat  Reply with Quote
Hello
Mie nu mi-a mers aceasi parola, doar dc am resetat-o,si e ok,dar eu zic ca ramanem aici la greu,asa-i Sefa si Rufus?
Aqai-bravo,la noi copiii sub 9 ani nu au voie pe aparate si nici nu stiu de activitati din astea pt copiii mici nesupravegheati.
Am fugit la treburi si sa vad e crosetez cu copiii azi, sotu e in state la munca,focul arde in semineu:))

Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

eumada

5597 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luieumada Adauga semn de carte la raspuns Trimite eumada un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna seara...v-ati trezit bag sama...noi acu` am venit de la petrecere...Din pacate am uitat sa incarc aparatul si a murit dupa 10 poze....n-am mai apucat sa fac una si eu....

Bufleo,deci am adus dovezi ca Rina,combinata cu miscare nu e o prostie.....
Asa ca....

Restu` unde sunteti?

Madalina

Copiii gasesc de toate Ón nimic. Adultii, nimic Ón toate."
Mergi la inceput

eumada

5597 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luieumada Adauga semn de carte la raspuns Trimite eumada un Mesaj Privat  Reply with Quote
Fetelor,merge din prima linkul de schimbare a parolei de la profil....
apoi intri pe noua platforma si scrii vechiul user si noua parola care poate fi aceeasi....

A functionat din prima..bine,recunosc,un pic am fost ajutata...

Madalina

Copiii gasesc de toate Ón nimic. Adultii, nimic Ón toate."
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat  Reply with Quote
nu la toti merge din prima. chiar admin a spus ca vreo 150 de useri vor fi teleportati manual din cauza unor probleme in baza de date.

sa aveti un week-end minunat!

alina
Mergi la inceput
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimichelle-usa Adauga semn de carte la raspuns Trimite michelle-usa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Michelle, link-ul pe care l-ai primit pentru resetarea parolei, introdu-l in bara de adrese a browser-ului, nu in fereastra de google. In acest fel ajungi pe pagina in care iti poti reseta parola. De fapt nici nu e musai sa schimbi parola, o poti introduce pe aceeasi.

glimmer, mersi mult de tot...a mers asa cum ai spus tu.

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat  Reply with Quote
glimmer, merci si de la mine!

alina
Mergi la inceput

kariguld

6360 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kariguld un Mesaj Privat  Reply with Quote
seara buna randunicilor

nici eu nu am reusit dincolo, nu merge neam sa ma loghez, imi spune ca-s date incorecte. de adresa cu care m-am inscris aici pe vremurile tinereti cand mintea era mai cruda, nu ma intrebati... eu nu mai stiu ce-am facut luna trecuta , da sa-mi amintesc o parola de acum cativa ani?
deci concret asa, pe intelesul meu, va rog ajutor!

stiti unde am avut escapada cu sotul ieri? nici nu vreti sa stiti. la schimbat cauciucurile de la masina. trei ore. 3!!! am stat acolo de mi sa turtit fundul, deja e plat acuma nu se mai indreapta deloc.
ca sa scoatem parleala, dupa ceva circ de dimineata facut de copi, am plecat la Bamberg. pe drum a inceput ploaia, maruntel si nervos. pana acolo s-a oprit. dar era frig. ne-am catarat intr-un turn, la un vechi castel, pe niste scari ametitoare, pana sus in varful turnului, unde am ajuns cu ameteli. privelistea iti taia rasuflarea, minunat!!! vantul batea acolo cu 80 la ora sigur. noroc ca era inchis totul, altfel zburam sigur spre noul ghetar.
apoi putin prin oras, romantic asa prin ploaie si vant.... am mancat ceva si apoi inapoi acasa.

incerc sa atasez poze.

am reusit sa ma loghez dincolo, dar am schimbat parola. pfuai, nici n-am capul asa de mare.

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!

Editat de - kariguld on 20/04/2013 21:53:36
Mergi la inceput

Denisam

6806 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Denisam Adauga semn de carte la raspuns Trimite Denisam un Mesaj Privat  Reply with Quote
Kari-wow ce escapade trageti voi-eu nu l-as fi convins in veci pe al meu sot sa urce pe asa vreme in turn:)-asteptam poze.
Sefa-ati castigat la soccer?Mi-am umflat burta cu griu,dar macar am terminat cu el si nu mai poftesc la el si gata..
Mada-unde sunt pozele?

Mergi la inceput

kariguld

6360 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kariguld un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Kari-wow ce escapade trageti voi-eu nu l-as fi convins in veci pe al meu sot sa urce pe asa vreme in turn:)-asteptam poze.
Sefa-ati castigat la soccer?Mi-am umflat burta cu griu,dar macar am terminat cu el si nu mai poftesc la el si gata..
Mada-unde sunt pozele?

no, e invers. ei m-au convins pe mine. sa mai spun ca am si platit un euro urcarea?

pozele le sterg intr-o ora. altfel ma trimite buflea pe alta creanga.

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!

Editat de - kariguld on 20/04/2013 22:17:28
Mergi la inceput
Pag. din 49  Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com