Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Michelle, link-ul pe care l-ai primit pentru resetarea parolei, introdu-l in bara de adrese a browser-ului, nu in fereastra de google. In acest fel ajungi pe pagina in care iti poti reseta parola. De fapt nici nu e musai sa schimbi parola, o poti introduce pe aceeasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello
Mie nu mi-a mers aceasi parola, doar dc am resetat-o,si e ok,dar eu zic ca ramanem aici la greu,asa-i Sefa si Rufus?
Aqai-bravo,la noi copiii sub 9 ani nu au voie pe aparate si nici nu stiu de activitati din astea pt copiii mici nesupravegheati.
Am fugit la treburi si sa vad e crosetez cu copiii azi, sotu e in state la munca,focul arde in semineu:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Buna seara...v-ati trezit bag sama...noi acu` am venit de la petrecere...Din pacate am uitat sa incarc aparatul si a murit dupa 10 poze....n-am mai apucat sa fac una si eu....

Bufleo,deci am adus dovezi ca Rina,combinata cu miscare nu e o prostie.....
Asa ca....

Restu` unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Fetelor,merge din prima linkul de schimbare a parolei de la profil....
apoi intri pe noua platforma si scrii vechiul user si noua parola care poate fi aceeasi....

A functionat din prima..bine,recunosc,un pic am fost ajutata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

nu la toti merge din prima. chiar admin a spus ca vreo 150 de useri vor fi teleportati manual din cauza unor probleme in baza de date.

sa aveti un week-end minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Michelle, link-ul pe care l-ai primit pentru resetarea parolei, introdu-l in bara de adrese a browser-ului, nu in fereastra de google. In acest fel ajungi pe pagina in care iti poti reseta parola. De fapt nici nu e musai sa schimbi parola, o poti introduce pe aceeasi.


glimmer, mersi mult de tot...a mers asa cum ai spus tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

glimmer, merci si de la mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

seara buna randunicilor


nici eu nu am reusit dincolo, nu merge neam sa ma loghez, imi spune ca-s date incorecte. de adresa cu care m-am inscris aici pe vremurile tinereti cand mintea era mai cruda, nu ma intrebati... eu nu mai stiu ce-am facut luna trecuta , da sa-mi amintesc o parola de acum cativa ani?
deci concret asa, pe intelesul meu, va rog ajutor!

stiti unde am avut escapada cu sotul ieri? nici nu vreti sa stiti. la schimbat cauciucurile de la masina. trei ore. 3!!! am stat acolo de mi sa turtit fundul, deja e plat acuma nu se mai indreapta deloc.
ca sa scoatem parleala, dupa ceva circ de dimineata facut de copi, am plecat la Bamberg. pe drum a inceput ploaia, maruntel si nervos. pana acolo s-a oprit. dar era frig. ne-am catarat intr-un turn, la un vechi castel, pe niste scari ametitoare, pana sus in varful turnului, unde am ajuns cu ameteli. privelistea iti taia rasuflarea, minunat!!! vantul batea acolo cu 80 la ora sigur. noroc ca era inchis totul, altfel zburam sigur spre noul ghetar.
apoi putin prin oras, romantic asa prin ploaie si vant.... am mancat ceva si apoi inapoi acasa.

incerc sa atasez poze.



am reusit sa ma loghez dincolo, dar am schimbat parola. pfuai, nici n-am capul asa de mare.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Kari-wow ce escapade trageti voi-eu nu l-as fi convins in veci pe al meu sot sa urce pe asa vreme in turn:)-asteptam poze.
Sefa-ati castigat la soccer?Mi-am umflat burta cu griu,dar macar am terminat cu el si nu mai poftesc la el si gata..
Mada-unde sunt pozele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Kari-wow ce escapade trageti voi-eu nu l-as fi convins in veci pe al meu sot sa urce pe asa vreme in turn:)-asteptam poze.
Sefa-ati castigat la soccer?Mi-am umflat burta cu griu,dar macar am terminat cu el si nu mai poftesc la el si gata..
Mada-unde sunt pozele?



Zambeste, si maine e o zi!




no, e invers. ei m-au convins pe mine. sa mai spun ca am si platit un euro urcarea?

pozele le sterg intr-o ora. altfel ma trimite buflea pe alta creanga.


Mergi la inceput