Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Un ochi rade, unul e vanat & sushi din Madagascar

Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor  Subiect Subiectul urmator
Pag. din 49

Denisam

6806 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Denisam Adauga semn de carte la raspuns Trimite Denisam un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sefa-eu stiu ca e ca la voi,habar nu am daca se judeca si banalitati din astea, make sense ce zici tu acolo sa fie cazuri grave,dar ma gandesc ca dc vine judecatoru pt 1 amenda de 300 si 3 puncte, e clar unde se duc o parte din taxele noastre,si cu asta nu sunt de acord..

Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Denisam

6806 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Denisam Adauga semn de carte la raspuns Trimite Denisam un Mesaj Privat  Reply with Quote
Vivi-deci esti linistita, da , o sa fie bine, ai sa vezi!
Mickky-acum am vazut si eu,f frumos tortul..poate ma invrednicesc sa pozez si eu desenele fii-mii!

Mergi la inceput

Rufus

9327 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rufus un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aha, deci calciu...
Viviana, copiii astia mari sunt mari doar pe-afara...dar altfel, sunt fragili rau. Trebuie sa stai cu geana pe ei.
Sa ne zici de analize, cand or iesi.

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput

buflea

4232 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buflea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Sefa-eu stiu ca e ca la voi,habar nu am daca se judeca si banalitati din astea, make sense ce zici tu acolo sa fie cazuri grave,dar ma gandesc ca dc vine judecatoru pt 1 amenda de 300 si 3 puncte, e clar unde se duc o parte din taxele noastre,si cu asta nu sunt de acord..

Valeu ..ai dreptate cu amenzile ...pai o bara indoita trebuie sa fie excitant in comparatie cu amenzile contestate in curte ...
Interesant, oare cum se ajunge judecator in tara asta ?
Mergi la inceput

buflea

4232 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buflea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ha, ha ...e 15:30 si ne-a dat drumul ...in plus, cica nu trebuie sa mai revenim maine ...wow, deci maine ma duc la serviciu sau stau acasa ?

Huh, sa mai zica cineva ca e greu la jury duty ...
Mergi la inceput

Rufus

9327 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rufus un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buflea, parca te-am mai intrebat: care procese sunt cu jurati si care doar cu judecator? E in functie de stat?

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput

Denisam

6806 Mesaje
wow-bravo,super,eu as sta acasa si as avea fun day cu kids sau doar cu parintii-as face ceva de suflet cu ei,dar sutn sigura ca tu macar juma de zi te duci pe la munci..
uf nu gasesc capodoperele fii-mii,are unele desene superbe pt varsta ei zice cioara...

Mergi la inceput
PRAG
PRAG

162 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite PRAG un Mesaj Privat  Reply with Quote
Asa stiu ca e si pe-aici, cu jurati, dar n-am aprofundat niciodata si nu stiu daca e identic cu SUA sau nu. Dar avem si noi "jury duty"...

Vivi, sper sa descoperiti cauza. Ea cum e, se simte mai bine?
Denisa, superbe desenele!

Aqai, zi-mi si mie un scenariu de cum sa cer marire de salar... Ma duc si zic direct, ii iau prin invaluire, fac aluzii, amenint... cum se face? Eu sunt extrem de timida, ma inrosesc numai la gindul ca merg sa vorbesc cu sefa, mai ales pentru asa ceva, cind ajung sa chiar vorbesc ma trec toate apele si imi tremura vocea...
Mergi la inceput
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimichelle-usa Adauga semn de carte la raspuns Trimite michelle-usa un Mesaj Privat  Reply with Quote
denisam
asta e intrumentul-minune...
http://chiropracticcollegeville.com/activatora-i-adjusting-instrument/

nu stiu ce am fi facut fara asta...ca in rest nimic nu a mers...

multe dureri care se las pe picior sunt de la spate, sotului meu ii amortzea piciorul...
deci ar trebui sa te cautzi sa vezi ce ai.ai fost la doctor pt asta?

si sotul crede ca la chiropractor te face bine pe o perioada dar devi dependent de ei...

multa sanatate

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"
Mergi la inceput
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimichelle-usa Adauga semn de carte la raspuns Trimite michelle-usa un Mesaj Privat  Reply with Quote
super desenele! eu nu am cu ce ma lauda...william nu prea deseneaza decat masini, figuri geometrice si face multe tabele si schitze.
astazi vedem pt a nu stiu cata mia oara filmul...Home alone 1 .

nu mai stiu daca cazul sotului meu a fost cu/fara juratzi.

buflea, judecator eu cred se ajunge...cu f multi bani si pile....

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"
Mergi la inceput
Pag. din 49  Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com