Burtici cu STELUTE de iulie-august 2013 (86)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Olimp, Ama, Delia R, Bobitza !
Eu nu stiu cand sughite, dar imi iau busumeala toata ziua
,

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefana0909

Olimp, Ama, Delia R, Bobitza !
Eu nu stiu cand sughite, dar imi iau busumeala toata ziua
,

21+ "Bubu"


Cand sughite bebe simti asa ca niste pulsatii, niste zvacnituri constante. Stii cum zvacneste ochiul, asa face burta dar mai tare Sper ca am reusit sa explicitez.
Ca loviturile sunt bine definite, altfel.


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Of, Bobitza! Si eu zic tot ca fetele, ca poate a avut o pasa proasta azi sau I s-a intamplat ceva personal grav de s-a comportat asa! Eu daca am o problema de familie, de exemplu, nu ma mai intereseza nimeni si nimic, adica imi canalizez toate resursele sa rezolv cu bine problema, chiar daca neglijez poate pe cineva. Trebuie sa te gandesti ca, daca te hotarasti sa renunti la ea, mai sunt dr. in Bucuresti si nu mi se pare ca esti in saptamana 36 sa te refuze toti! Mai asteapta cateva zile, ca poate isi rezolva dr. problemele si revine totul la normal. Te imbratisez!

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Bobitza dupa ce iti trece indignarea si nervii..o sa stii in ce directie sa o iei.

Paula tace si face, are poza!!!! si dada..a crescut burtica, dar nu vad nimic in plus. Paula daca vrei facem schimb..si eu cresc de la gat pana la genunchi. Zici ca am inghitit un dulap. Voi sunteti draguute...cu globul..stiti vorba .

Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Paula chiar ca umbla ca matza pe aici...tiptil tiptil Paula, arati super! Ce burticuta draguta ai!!! Imi place poza de misterious woman

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

paula nu stiu de ce te vezi asa de distorsionat arati super bine..burtica frumosa , mici mainile nu sunt mari..traznet




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Paula, unde e "ceva"-ul ala mare care ziceai ca esti?

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Paula nu vad kilele alea de care te vaitai

Si Alina are poze, asa faina esti


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Eu, per total, sunt ceva-ul ala mare...dar v-am mai zis eu, ca nu am incredere in voi- ca doar nu mi-ati spune ca sunt grasa, ca nu mai vb cu voi

Pai am pus poza pana la urma, ca doar am anuntat ca am facut. Cred ca luatul in greutate e lait-motivul plangerilor mele, imi pare rau ca va tot bat la cap cu asta, dar alte motive inca nu am de miorlait, si tb sa ma plang si eu de ceva.

Bobita, imi pare rau, stiu cum e sa te lase dr brusc. Dar nu te-a lasat detot, nu? Inca o sa nasti cu ea.
Mie nu-mi plac dr ginecolog femei, nu stiu de ce...si am ajuns si eu tot la femeie. Asa nu-mi plac nici dentistii femeie.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

No da sa te pup Paula! Eu de cand am pus pozele cu mine si v-ati exprimat care mai de care ca nici nu-s nush cat de grasa mi-am pierdut de tot increderea in voi.
Pozele au fost puse cu scopul de a va soca pe toate (fara exceptie) ca voi nu sunteti deloc grase (zic io care-s obiectiva, ascultati la mine, apropo Paula, mie nu mi-ar pasa daca nu ai mai vb cu mine, daca ai fi grasa ti-as spune franc in fata "paula esti cam grasa" asa ca taci si bucura-te). Cand am vazut ca o dati pe dupa casa vecinului si dupa visin ca cica nici io nu-s grasa, mi-am luat pozele si m-am dus ca vad ca nu-s cu om cu voi. Sper macar sa va fi socat la nivel nedeclarativ individual... sa va fi adus cu picioarele pe pamant ca erati prinse intr-un delir in grup cu privire la grasime si anume fiecare se vede pe ea grasa (sau cel putin asa declara) si spune despre celelalte ca nu-s grase. Neserioaselor! Va tzuca baba!

27+

bebitza

Mergi la inceput