Burtici cu stelute de iulie-ugust 2013 (85)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Olimp e in functie de inaltime si latimea umerilor. Ar trebui sa fi mai "subnutrita" la inaltimea ta sa porti S.
Eu am dat deja din haine cand mi-am aranjat dulapul. Nu pot sa imi imagniez ca raman iar fara sani si daca slabesc.

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmmen25 spune:

Gata am inteles!!

gravi 19s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmmen25 spune:

Abia astept sa intru si eu la o introspectie prin magazine!!Nimic nu ma mai cuprinde!

gravi 19s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Happy, tu ce faci draguta, de ce nu vb cu noi?
Ele, asa te vreau, moralul sus!

Bobitza 22+ Rebeca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Olimp eu una am avut sutiene de la jolidon pt alptat si se asezau fff bine (sunt doua modele, cel mai scump e mai dragut in jur de 60 lei)dar cu mai mult succes am folosit bustierele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_popa27

Yvy admir pozele de vreo 5 min . Sunt f frumoase hainutele. Sa le porti sanatoasa si frumoasa! Rochitza aia rosie m-a dat peste cap . E si frumoasa si iti vine ca turnata!
Eu de fel nu sunt o fashionista dar imi place sa fie hainele pe masura mea. Conteaza pt starea de spirit . Daca ma imbrac in hainele sotului par mai mica si mai indesata decat sunt in realitate si nici nu ma simt in largul meu. Am senzatia ca trebuie sa ma scuz ca nu incap in altceva. In casa mai port si eu tricourile de pe vremea cand era subtirel si eu dar daca trebuie sa iesim nu imi place sa fiu imbracata in hainele mele.
Citeam undeva ca e importanta faza asta cu imbracatul pt starea pshihica a gravidei . Ca e important sa isi pastreze "stilul" de a se imbraca si in sarcina. Ajuta impotriva depresiei. Adevarul e ca daca nu ieseam din iarna chiar ma apucau toate pandaliile. Pana si sotul vrea sa arda paltonul ala ponosit ce l-am purtat toata iarna
Yvy inca o data sa le porti sanatoasa! Sunt frumoase si o sa vezi ca fac toti banii pt starea de spirit!

27+
viitoare mamica de Medeea


Sa stii ca psihicul meu n-are nici o problema ca-i port tricourile, ma simt foarte bine in ele, nici batuta n-as da bani pe tricouri ca sa le pot prin casa 3 luni Banii aia mai bine-i investesc in ceva mai util. Creierasul meu sta faorte bine si nu face depresii din chestii de genul. Eram suparata doar cand era vorba de iesit, ca intr-adevar nu aveam in ca sa ma mai imbrac.


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Adriana 1-2 nr. mai mari oricum inseamna mulat, cel putin la mine.:D.
Fetelor, eu zic asa, sa dea Domnu dupa ce nastem sa ne fie hainele fffffff mari si sa trebuiasca sa le dam, asta inseamna ca o sa fim slabe iar. :D.
Anca simpatic piticul tau! Rares face altceva, se urca pe cantar apoi se da jos nemultumit zicand "n ai mancat destul" asa ii ziceam noi lui cand I'll cantaream, dar se pare ca el a inteles ca noi ne adresam cantarului. :))))))).

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna fetelor
Azi am ajuns si noi la 7 lunisi suntem tare fericiti astazi am facut prima injectie de maturare a plamanilor

va pupicesc

amalia tsakoniati
28+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Yvy ador hainele, sa le porti cu placere


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Va urmaresc, Bobitza Trag cu ochiul din cand in cand

Ma straduiesc sa ma concentrez la treaba si nu pot M-am si suparat pentru ca vreau sa fac un curs de design vestimentar si modulul 1 se suprapune perioadei in care sub nicio forma nu voi fi disponibila avand in vedere burtica...si abia la anul mai pot la cei la care vreau eu

Cam cu asta ma ocup Si va urmaresc si rad cu voi din umbra

Amalia, felicitari!!!


Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput