Unde petrecem la 10 ani ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Naty

Ioana s-a hotarat ca isi va face petrecerea de 9 ani, in octombrie la AFI la patinoar. A fost acolo la o petrecere si s-au distrat extraordinar. Dar asta merge numai daca stie sa patineze si ii place. Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) Asa a venit pe lume Ioana Si asa Nadia
Naty, la multi ani fetei, sa fie sanatoasa si plina de noroc! Te rog sa ne spui te rog si noua cum a iesit, cati copii au fost, cat de aglomerat a fost, cam cat v-a costat, daca ati avut ceva mancare/bautura inclusa sau ati consumat pe langa etc. Si eu sunt in cautare de idei, si fiica-mea face 9 ani anul asta.Anul trecut a invitat cateva fetite din clasa la film, iar dupa film am mers cu ele la Pizza Hut; mie mi s-a parut cam scumpa oferta de petrecere propusa de cei de la cinematograf. Am mai fost la o petrecere la un club de golf pentru copii, in spate la Hanul lui Manuc. Era interesant ca acolo totul era fosforescent, i-au si pictat pe copii cu vopsele fosforescente si erau foarte incantati.Edit: dupa ce am scris, am vazut ca ziua fetei tale e in octombrie. Asa ca pana la aniversarea voastra, poti sa ne spui cum a fost la petrecerea la care a fost fetita ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analias spune:

Ralucutza77,
Unde este clubul acesta de golf? Au site? Cum a fost petrecerea acolo, ce le-au oferit copiilor?


Citat:
citat din mesajul lui ralucutza77

Citat:
citat din mesajul lui Naty

Ioana s-a hotarat ca isi va face petrecerea de 9 ani, in octombrie la AFI la patinoar. A fost acolo la o petrecere si s-au distrat extraordinar. Dar asta merge numai daca stie sa patineze si ii place.

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

Asa a venit pe lume Ioana

Si asa Nadia



Naty, la multi ani fetei, sa fie sanatoasa si plina de noroc! Te rog sa ne spui te rog si noua cum a iesit, cati copii au fost, cat de aglomerat a fost, cam cat v-a costat, daca ati avut ceva mancare/bautura inclusa sau ati consumat pe langa etc. Si eu sunt in cautare de idei, si fiica-mea face 9 ani anul asta.

Anul trecut a invitat cateva fetite din clasa la film, iar dupa film am mers cu ele la Pizza Hut; mie mi s-a parut cam scumpa oferta de petrecere propusa de cei de la cinematograf.

Am mai fost la o petrecere la un club de golf pentru copii, in spate la Hanul lui Manuc. Era interesant ca acolo totul era fosforescent, i-au si pictat pe copii cu vopsele fosforescente si erau foarte incantati.

Edit: dupa ce am scris, am vazut ca ziua fetei tale e in octombrie. Asa ca pana la aniversarea voastra, poti sa ne spui cum a fost la petrecerea la care a fost fetita ta?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Cred ca asta e: http://golfplanet.ro/birthday-parties/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Cred ca asta e: http://golfplanet.ro/birthday-parties/
Da, asta e. Copiii au mancat pizza, dar vad pe site ca nu e inlcusa, probabil au comandat-o parintii din alta parte. Nu stiu prea multe detalii, dar pot intreba pe parintii aniversatului. Fiica-mea (8 ani) s-a simtit foarte bine si a zis ca si-ar face si ea aniversarea tot acolo. Dar, cum nu e prea consecventa in afirmatii de obicei, mai caut si alte variante, sa avem de rezerva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Doamneeee....minune mai e forumul asta !!!! Mi-ati dat o groaza de idei. Cum nu ma preseaza timpul (abia in iunie este ziua cea mare) am timp sa le studiez pe-ndelete.

Multumesc tuturor !

cate una pt. fiecare :-)

PS Daca mai aveti (idei), mai vreau....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

ralucutza eu nu am fost cu ea la petrecere, pot doar sa iti spun din relatarile ei ca au patinat vreo 2 ore, au mancat pizza si s-au distrat foarte bine.
Am vazut si eu ca scrie la patinoar ca organizeaza petreceri, daca vrei cand ma duc cu ea la antrenament diseara intreb ce si cum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Naty

ralucutza eu nu am fost cu ea la petrecere, pot doar sa iti spun din relatarile ei ca au patinat vreo 2 ore, au mancat pizza si s-au distrat foarte bine.
Am vazut si eu ca scrie la patinoar ca organizeaza petreceri, daca vrei cand ma duc cu ea la antrenament diseara intreb ce si cum. Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) Asa a venit pe lume Ioana Si asa Nadia
Da, te rog mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

ralucutza sorry, ana la urma a fost sotul cu Ioana la patinaj si a uitat sa intrebe, desi l-am instruit.
Intreb eu saptamana asta, fie miercuri fie vienri merg cu ea.

Mergi la inceput