Cu sutien sau fara.

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta

Deci! Sa imi bag picioarele in ea de treaba!!! am primit cadou de la sheriful din dotare, o blusa care imi place de mor, care imi vine super...pana la tzatze care nu incap in blusa!!!!!!!!
CA sa incapa si "acuzatele" ar trebui sa imi iau blusele cu doua marimi mai mari si atunci inot in ele



Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)


Da...cunosc,in asemenea cazuri se manifesta si frustrarea mea!

La piept aproape pocnesc(chiar si cu unu-doua numere mai mari)si in rest flutura pe tine!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

stiu ,si eu patesc la fel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

in cazurile astea nu ajuta sutienele cu efect de minimizer? sau cum se spune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia81

in cazurile astea nu ajuta sutienele cu efect de minimizer? sau cum se spune?


Iubeste animalele: Dumnezeu le-a dat gandire rudimentara si bucurie netulburata. Nu le deranja bucuria, nu le hartui, nu le priva de fericirea lor, nu lucra împotriva intentiei lui Dumnezeu. Omule, nu te mandri cu superioritatea fata de animale; ele nu au pacat, dar tu, cu mareti ta, pangaresti pamantul prin existenta ta si iti lasi urmele prostiei dupa tine - aceasta, e adevarata pentru aproape fiecare dintre noi!"(Fyodor Dostoievski)


Eu port doar sutiene de genul asta,insa in asemenea cazuri nu ajuta cu nimic!

E vorba de taietura,de croiala bluzei/sacoului!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

aaaa.... inteleg.... cred ca e aiurea rau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

e extrem de aiurea....tot ce se poate purta sunt maiourile?am scris corct?Care se muleaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J.D. spune:

eu mi-am luat camasi cambrate, care ma cuprind foarte bine peste piept. sau iti faci camasi pe comanda.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui J.D.

eu mi-am luat camasi cambrate, care ma cuprind foarte bine peste piept. sau iti faci camasi pe comanda.


Finn Constantine 15.10.2009 si Euan Tudor 04.05.2012


Chiar ma bucur pentru tine...eu nu-s asa "fericita"ca tine!Acum conteaza si...marimea!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

bai fetelor, ce sa zic, imi lacrimeaza iarasi ochii de mila pt voi ....cu sani mari si talie mica...groaznic, zau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

bai fetelor, ce sa zic, imi lacrimeaza iarasi ochii de mila pt voi ....cu sani mari si talie mica...groaznic, zau...

**Fur is for petting***

http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916



Xio, tu cred ca ne visezi pe toate cu talia ca a lui Scarlett O'Harra...dar nu e cazul (cel putin nu la mine). Pe mine ma poti categorisi in cel mai bun caz, ca fiind voluptoasa .

Mergi la inceput