Stelute de iulie-august 2013(83)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Joy ti-am studiat burtica, se vede cum a luat-o in sus, deci e ok , te invidiez cat esti de subtirica


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Olimp calcam mai apasat acum pe calcaie si se simte. Am fost si incaltata in pantofi ca daca a venit soarele am si eu pofta sa ma aranjez mai mult primesc complimente peste complimente .. fustele vad ca mascheaza bine
Olimp si a mea e multilateral dezvo;tata ca pana la etajul 1 suflu ca un taur si cand vad 5 scari mi se dau automat ochii peste cap ca stiu ce ma asteapta.
Camasa asta de noapte pt alaptat a fost singura care mi-a placut . Am luat-o dintr-un magazin gen Bega Timisoara sau Universal Brasov cu 40 de ron. Adica singura care avea materialul k si se aseza bine restul nu mi-au placut deloc..ori erau prea groase ori stateau ciudat cu nasturii aia. nu ma omor eu dupa printul ala dar acesul la tzitzi se face intr-o fractiune de secunda
Maine merg ca e un magazin specializat de pijamale sa vad ce au acolo.

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Dau detalii poate intereseaza pe cineva
Olimp eu vreau sa iau ce imi place mie sa nu ma trezesc ca il trimit pe sot sau pe altcineva si imi aduce tot felul de aberatii.
La pompa m-am decis ca o sa iau una ieftina de la primii pasi pt spital si daca e buna bine.. daca nu iau alta in toamna sau cand va fi necesar sa nu cer de la spital.

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doxy

Betty daca te incalzeste cu ceva sa stii ca si sotul s a lepadat de 400 de lei, eram plina de nervi! Dar el o zis ca se judeca cu ei si si recupereaza banii. Sper sa I iasa, ca au fost chiar nesimtiti.



Oxy nu ma incalzeste cu nimic, din contra sunt mai nervoasa ca uite si voi ati patit-o ... pfuiii, pai din cate am simtit sotul tau lucreaza in domeniu deci e cumva un joc de glezna sa se ia cu ei in judecata, eu l-am amenintat pe ala de a facut sesizarea ca-l dau in judecata sa-mi dea banii inapoi ca el nu si-a cerut voie sa intre in curtea mea (chit ca-i comuna si nu cred sa am vreo sansa)

Joy cat m-a uns la suflet vorba cu gravidele grase... Voi nu realizati dar eu chiar am o stare si o stima de sine net crescuta de cand cu burta, ganditi-va ca eu aveam aproape 100 kg la 1,65 cm inainte de a ramane gravida, gravideala asta mi-a venit ca un balsam pe rana sufletului ranit de ani din cauza grasimii (copiii spun ca tatal lor e de vina ca ma place la fel oricate kile am). acum sunt tare mandra si imi plimb burta batoasa prin oras, stiu ca toata lumea nu mai vede la o gravida deloc grasimea, o apreciaza pt ceea ce dospeste acolo la lontru. Apropo ati vazut poza aia cu o gravidutza cu bratele in pozitia culturistilor cand isi expun muschii si textul: SUNT PUTERNICA, EU FAC OAMENI!



26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia_Rodica

Joy ti-am studiat burtica, se vede cum a luat-o in sus, deci e ok , te invidiez cat esti de subtirica


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd


M-ati zapacit! Jur!

Ma induiosez si 'vars din casa'. Nu's bre slaba, evident nici pozele nu sunt 'lucrate', dar am activat vreo 7 ani in cinematografie si publicitate, am facut si reclame si sedinte foto. Si am mai invatat si eu una alta, ca deh, in atatia ani inveti multe. Si evident si cateva trucuri. Mai mult nu mai zic! Informatia costa!

Sa va zica Mess, ca se pricepe la arta fotografica .



Jo 19+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia peste buric am si eu 116 cm ...mai ceva cale de parcurs.....

diana si eu prefer sa mi-i le cumpar eu personal..la noi am gaist cu 40-45 ron camasa de noapte speciala din bumbac cu nasturei pt titoaste + halat ....am de unde alege..

apropo pompe de san unde se gasesc in farmacii ?






XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Delia_Rodica sa iti fie de bine burtica. Crestetifrumos. Esti o gravidutza frumoasa.

diana_popa27 Daca ti-a placut camasa, atunci ramane. Spor la shoppingareala.



Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
24+

Fratior dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobita pe unde umblii ? iar apari dupa 12 nopatea cand doarme mai toata lumea ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

In seara defilam in chiloti de babe si maieu prin casa si imi zicea ficamea: "cand iti vad pulpele imi amintesti de mamaia" Deci clar nu suunt grasa....Maicamea are 106kg.
Joy cred ca esti la pulpa jumate cat mine. Dar este un compliment. Arati super iar burtica ta o sa dovedeasca in urmatoarele 20 sapt ca e gazda de doua fetite.

Mony sper ca esti bine si s-au linistit contractiile.
Eu in seara asta am vazut multe tinute de sport si m-a apucat oftica. Cine stie cand mai intru in alea vechi?!!

Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

olimp tu ai 4 sapt avans, lasa-ma si pe mine sa ma simt bine , na

Ieri ne-a zis Amalia daca vrem sa facem o lista cu numele noastre si ai bebeilor ca merge undeva sa se roage, n-am retinut unde. Pt cine intereseaza, am deschis o lista ca si aia de numere de telefoane, o gasiti in Drive cu numele "Nume mame/bebe"

Amalia gasesti lista dupa cum am explicat mai sus. Multumesc mult draga


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput