Stelute de iulie-august 2013(82)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Fetelor merci va pup! Anumite expresii le ia din desene, unele le inventeaza, l suceste dar sta si ff bine cu imaginatia mi l au laudat si la gradi. :)

Mess, e greu de dat sfaturi in cazul tau, jumai tu stii care este situatia reala. Trebuie sa judeci la rece si sa iei cea mai buna decizie pentru tine si bebe. Tu ziceai ca vrei sa vii in tara sa nasti, la mama ta. Poate asta ar fi o solutie, va arata daca relatia voastra merge. Stii dupa principiul "daca il doresti cu adevarat lasa-l sa plece ca daca se va intoarce va fi al tau pentru totdeauna iar daca nu se va intoarce inseamna ca nu a fost al tau niciodata". Te pup si capul sus! Esti frumoasa si porti un copilas, iar cine nu te apreciaza nu te merita. Iubeste te!

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Delia nu iti dadeam indicatii pt. "iginenizare", explicam doar procedura in urma careia mi s-ar parea ciudat sa mai fie urme de utrogestan, ma intelegi? Deci nu vad de ce ai opri administrarea lui.

26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Delia nu iti dadeam indicatii pt. "iginenizare", explicam doar procedura in urma careia mi s-ar parea ciudat sa mai fie urme de utrogestan, ma intelegi? Deci nu vad de ce ai opri administrarea lui.

26+

bebitza


Scuza-ma, ai dreptate, zau ca mi-au plecat toti neuronii


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Am pus poze de azi , dungile de pe mine sa stiti ca sunt de la haine


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Am vrut sa fac capitol nou insa nu reusesc sa ma loghez, ceva nu e bun, user sau parola


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina2401 spune:

Delia_R ai o burtica foarte frumoasa! Tie ti-a iesit buricul in exterior?



25+ de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

A iesit dar nu se vede chiar asa, ce vezi e cusatura de la ciorapi, capatul cusaturii


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul.aug2013 spune:

cap nouaici

Mergi la inceput