Stelute de iulie-august 2013(82)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Oxana dar stiu ca are imaginatie nu gluma. De unde inventeaza cuvintele astea ...:)
Diana, lasa-l in pace, trecutul e trecut. Daca s-a dat la brazda, nu mai conteaza cum si ce a facut.

Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Am gasit ceva asemanator dar nu ce vreau eu:
http://elydaorigami.files.wordpress.com/2010/10/2010_10280005.jpg



Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Ele nici nu se mai pune problema de trecut . Ne amuzam si asa glumesc ii zic ca era parasuta sau curva si el se umfla in pene mandru nevoie mare de ce crai era....
A fost o problema doar la inceput si asta ca socializam mai mereu cu fostele si mai aflam din cand in cand de cate o buna prietena ca "il stie " mai bine decat ar trebui dar nu se mai pune problema dupa atatia ani (6). Asta e dezavantajul unui artist talentat in Caminul de Arte..are de unde sa aleaga



27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

elena nu potzi sa faci tu chestia asta ? sa cumperi materiale si sa il faci ?
Cauta pe google Handmade baby mobile si sigur asesti ceva ce poate fi facut cu mnuta ta daca ai nervi .. o pui pe surioara sa te ajute sigur o sa o distreze.
27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Diana nu m-as incumeta , nu am rabdarea necesara..am vazut acum ca se fac din origami.
Mai bine rog o colega sa ma ajute. Sefii mei au magazin re-creativ...de fapt acum e cleopatracreativ.
Si fetele de acolo asta fac.

Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Chiar vaszusem unele cu funde din saten si tul si aratau f bine si pareau usor de facut . Bine... probabil cand te apuci de facut o iei razna.
daca are cine sa iti faca e si mai simplu

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Acuma v-am citit la toate mesajele, multumesc mult de sprijin.
Dimineata iar discutii, el a zis ca pleaca , s-a si apucat sa-si caute genata, etc .... Eu am plecat la shopping ! Am shopinguit, m-am dus la tuns, am umblat toata ziua ca sa nu stau in casa sa bocesc...
Acu vreo doua ore m-a sunat sa ma informeze ca el e la gratar la un amic, daca vreau sa trec si eu pe acolo, l-am intrebat daca s-a mutat acolo si mi-a zis nu.
Probleme au fost intotdeauna, asa a facut dindtotdeauna, au fost discutii de x ori, insa am tot sperat ca varsta il va cuminti, il va mai potoli (ca s-o insura si amicii, si or fi la casele lor, etc). Inainte dupa ce o comitea era spasit, spunea ca nu a realizat ca au fost atatea ore, incerca sa faca ceva bun (cumparaturi cu mine a doua zi, sa faca curat ... ) ... Acuma insa a inceput sa raspunda, sa faca scandal ca ce n-are dreptul sa-si traiasca viata, ii interzic sa se vada cu amicii, etc ...Acum cateva saptamani cand a inceput sa raspunda asa am zis ca o fi ametit, etc... dar se pare ca nici macar nu i se mai pare ca greseste Pare ca a capatat incredere ca deacuma is legata de el, pana acum mai avea o frica ca oi pleca la o suparare, dar de-acuma ce sa fac ... Cel putin asta cred ca e in capul lui...

Intotdeauna am fost de parere ca multe probleme is rezolvabile: o sa luam masina de spalat vase, o sa comandam mancare de pe net cu livrare acasa, si daca nu se poate eventual sper sa-mi gasesc eu un job mai flexibil ... Dar problema de atitudine, cand incepem sa nu mai gandim deloc la fel .... .... Sper sa ma ajute Dumnezeu sa ma calmez, sa ma opresc din plans, sa duc bebitza sanatoasa la termen .... si el o sa o vada crescand de la distanta daca nu e in stare sa se adune .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Buna seara, fetelor!

Paula, sanatate lui muculetz!

Stefania, felicitari pentru eco!

Doxy, Ele, Diana, ati tinut stindardul sus aici. Va pupici

Doxy, Rares este genial, zau!

Mess, te imbratisez! Imi pare rau ca treci prin asa ceva. Sa iti dea Dumnezeu putere sa treci peste asta cum e mai bine pt tine

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Tare, tare Rares al tau Oxy!

Criss am finalizat tortul, pun poze jos la mesaj sa-mi dai nota. E foarte bun la gust. Cred ca are 1000 de calorii felia...am bagat 2.


26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Buna seara fetele

Imi plac discutiile purtate , am avut ceva de citit. Pedichiura mi-am facut-o si eu nu mai stiu cand, ma laudam pe aici si este ultima data pe sarcina cand am facut-o, n-as mai fi capabila. Am taiat-o scurt si lacuit-o ca sa reziste cam 2 luni , apoi ma rasfat la pedichiurista, vorba Oxanei

Mess zau ca nu mai stiu ce sa zic de situatia ta, dar nu e bine pt bebe, suntem aici sa te ascultam, asta poate te ajuta

Unde o fi Elful ?

Fetele care luati utrogestan intravaginal, cand ati luat proba de urina, cu cate zile inainte ati oprit tratamentul?
Vreau sa merg sa-mi fac analizele inclusiv urina si nu stiu cam cat timp sa nu mai folosesc intravaginal???

Am fost in parc, m-am incarcat de energie si voie buna, am savurat o inghetata, apoi mi-am luat baclava nu mai puteam de pofta (bucataria mi-e plina de briose)


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput