Stelute de iulie-august 2013 (81)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Buna fetele

Olimp Am absentat motivat,am avut f mult de lucru zilele astea.Tu cum te mai simti? Tu mai stai la lucru pana dupa pasti sau din 2 mai iti iei prenatal? Ca eu tot incerc sa ma hotarasc daca din 2 mai sau din 7 mai. Distractie la botez

liliana ce mai faci,cum te mai simti?

rlk ma bucur sa aud ca sunteti bine.

Amalia mai poti sa faci fata la musafiri..?

betty eu n-am facut urocultura pana acum,dar mi-a dat doctorul sa fac,asa ca zilele astea o sa execut si eu aceasta analiza.
Vroiam sa te intreb de secretia vaginala ,ca tot va aud vorbind de ea,unde o faceti voi,este vorba de lama sau e vorba de o alta analiza?

Despre educarea copilului...nu va pot spune nimic.....nu cred ca exista vre-un model sau vreo carte care sa ne spuna ce avem de facut,fiecare copil este diferit,tot ce trebuie multa dragoste si multa atentie.
Despre leganat....eu nu l-am leganat cat a fost mic,doar in perioada cu dintisorii,cand nu mai gaseam alta modalitate de a-l linistii.

Delia trebuia sa dai un call pentru parola si rezolvam problema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Mie mi-a luat ginecoloaga proba pt Papp si pt candida, daca a mai luat si pt altceva, nu stiu. A pus chestia recoltata intr-in lichid si mi-a dat o hartie cu ce analize cere (nu intelegeam ce scrie) si m-am dus cu proba la Synevo. Stiu sigur ca Papp si candida am facut.Atat doar ca la Papp mi-a dat de ales ce gen de analiza sa fie, ceva mai complex cu 95 lei sau ceva mai superficial cu cca 40 lei. Am mers pe varianta complexa.


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Mony, am creier de gravida


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

fetele acum am venitde la piata ma duc sa fac capitol nou

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul.aug2013 spune:

cap nouaici

Mergi la inceput