Stelute de iulie-august 2013 (81)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Cris, nu e o tragedie, dar mie ambele dr mi-au zis ca e indicat sa fac sumar+urocultura lunar.

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Bobitza multumesc am reusit sa bifez una alta pe acolo si imi ajunge pachetul acasa .Platesc transportul aproape cat acutocolantul sper sa se merite.
Alina nu e vb de tine

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

ma retrag si eu la nani

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Cris nici eu nu am facut . Probabil ca facem si noi trimestrul asta nu te impacienta
Noapte buna fetelor
Cris EXACT acelasi "compliment" l-am primit si eu azi in BILLA de la o cunostinta
27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bobitza_85

Cris, nu e o tragedie, dar mie ambele dr mi-au zis ca e indicat sa fac sumar+urocultura lunar.

Bobitza 21+ Rebeca


Si mie tot asa mi s-a zis, dar nu m-am tinut de treaba


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Buna dimineata fetele

Amalia am vrut sa intreb ieri de tine si pt ca am uitat , cred ca muream de griji ca toata noaptea te-am visat. De azi sa intri si sa zici "prezent" Chiar imi propusesem sa te strig azi la prima ora, dar a facut-o Bobita


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna dimineata fetelor

eu va salut , si ne auzim mai pe maine acum merg ca trebuie sa ne pregatim de botez...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp distractie placuta, astazi o sa dansati in trei


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Buna dimineata fetelor!
Olimp, distractie maxima la botez!

Si eu la fel, am facut doar in primul trimestru o analiza la urina, dar la cat de relaxata sunt eu habar n-am ce a afost sumar, sau urocultura. Stiu doar ca a iesit bine. Care e diferenta?

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Si eu am primit compliment din asta, ma gandesc acum oare o fac cu intentia de a supara, caci altfel cat de t..a poti sa fii ca sa nu-ti dai seama ca e nepotrivit "complimentul". Cand mai zici ca e burta mare sau mica, mai treaca mearga, se poate interpreta, burtica mare=graviduta frumoasa, sau burta mica=nu te-ai ingrasat deloc. In fine... ignorati fetelor... sau ziceti-le ceva direct in fata ca sa va amuzati si voi de balbaiala in care o dau. Chestii gen "adica vrei sa zici ca sunt grasa?"

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput