Stelute de iulie-august 2013 (81)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Oxana imi place de sotul tau, e ironic ca si flacaul meu ... nici usturoi n-a mancat, nici gura nu-i miroase ... te-a lasat singura sa induri privirea lui Rares ...

26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Betty Oxana

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

betty ..gelozia dintre frati...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Criss, multumesc de reteta pentru tortul de zahar ars, pe seara sau maine intentionez sa-l prestez.

26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

we placut fetelor!!!
eu una fug acasa, poate nu ploua si pot iesi in parc asa cum imi doresc .
Am auzit ca in we o sa fie cald si frumos , deci pe noi scrie clar iesiri nenumarate in parc , fara pc sau alte alea care sa ne distraga atentia.Profitam de primavara.

un we cu vesti bune sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

WE placut anca




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Super stickerul, Diana!!

Gata, ma pregatesc si eu sa strang, si nu stiu daca mai apuc sa va scriu we asta. De citit va voi citi cu siguranta!

Va urez un we placut!!

23+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

M-ati innebunit cu pastele ... musai sa prestez si eu ceva de post ... desi la ora 8 iesim in oras...si precis vom manca si atunci. Deci o varianta light ar trebui ... Ati incercat careva cu sos de rosii si busuioc? Oare cum ar fi?

Tortul de zahar ars l-am dus finutei ... au fost incantati toti ... Mai ales fina, ca am scutit-o de facut desert pe weekend! Dar trebuie neaparat sa mai prestez maine unul pentru sot ... ca s-a simtit nedreptatit dragul de el

M-ati terminat cu capsunii ieftini din LIDL ... in Zalau nu sunt si pace ... chiar daca in pliant apar. Asa ca mi-am innebunit neamurile ... si pana la urma mi-a cumparat nashu' din Arad Stiam ca e plecat in delegatie si l-am sunat ... i-am zis sa intre in primul Lidl si sa-mi ia capsuni! Asa ca pe la 8 primesc capsunii!



22+ Miruna


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit, FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Weekend placut!
Am si eu o intrebare care se repeta .. Legat de pompa de sani . E bine sa o cumparam inainte sau dupa ce mergem la spital. Am inteles de la voi ca aia de la avent manuala e f buna. Sa faca parte din bagajul de maternitate? Sau astept sa vad cum sta treba?

Si de aparatorile alea pt sani vroiam sa intreb

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Cris merci de reteta, tre sa ma stradui sa vad poate mai imi ies si mie alte dulciuri. Am o lista destul de limitata la dulciuri.
Oxana eu ma aplec ca o baba, adica ma indoi de genunchi. Deci exclus sa fac asa senzatie.
Paste am servit si eu azi, dar nu sunt o fana. Si acum vrea ceva buuuun si nu stiu ce.
Si ieri m-ati facut praf cu capsunile si clar l-am trimis pe sot la Lidl. Ce sa zic ..mi-am facut pofta...ca de altfel sunt taaaari.
Am pofte de mancaruri ingrasacioase si mai deosebite. Nu ce fac eu in casa.

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput