Manualul Pinguinilor ( nu mai e provizoriu)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Buna Morning din patul conjugal,

E 7:10, in 5 min ma pregatesc de serviciu ...si mai admir de acolo pozele minus ale Denisei care sunt prea mari ...vroiam doar sa spun ca eu maine si poimaine sunt la Jury Duty, o sa scriu de pe IPad si ziceti ca tocmai maine se schimba platforma ...la naiba, nu vreau ...daca nu este user friendly si intuitiva ca pentru blonde, eu fac tantrum ...daca nu se manageriaza bine de pe devices aditionale ca IPad si telefon, eu fac dublu tantrum ...pai habar nu aveti voi de cate ori scriu eu de pe ele, la buda, la coada la cafea, la meciuri ...

Stiu, stiu ...am luat-o inainte ca haplea ...desi nu sunt berbec, nici mie nu imi plac schimbarile ...decat pe alea pe care le fac or fuck eu.

Ma duc sa ma spal pe dinti ...de venin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

michelle tu cum ai facut noaptea cu Pepper ca sa nu iti faca in casa? Asta mica a noastra a produs in prima noapte 6 pipi si un kk. Asnoapte pe la 2 eu ma plimbam cu cainele in jurul casei , dar tot a facut si in casa, ca ea schelalaie cumva , dar eu nu ma prind cand vrea afara sau cand plange ca nu e in pat cu noi .. si mai si dorm din cand in cand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

Buna ziua, mai puteti primi in grup si o bunica?
Sefa Buflea,ce date ar trebui sa dau ca sa stiu daca primesc biletul de intrare sau nu? Oricum ce pot spune despre mine este ca ma incadrez la categoria grea in greutate, cu toate ca ma straduiesc din rasputeri sa ma strecor spre alta categorie.
Laura, in primul rand trebuie sa ai multa rabdare cu catelusul, pentru ca, in general pana pe la 4-5 luni sunt la fel ca si bebelusii, si nu se pot abtine. Iti spun din experienta pentru ca si eu am trecut pe acolo asta toamna si mi-au iesit peri albi pana l-am invatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo randunicilor


deci intram la guvernare de maine? sau era altceva si am incurcat iara cartile.... ufff, batrnetea asta. constat ca pe masura ce imbatranesc nu prea imi mai plac schimbarile deloc. daca scrie tot in romaneste e bine.

Carmen, subscriu la ce spune Viviana, pe de alta parte si la ce a spus Rufus. relatia baiat-tata se construieste in timp. tu fi increzatoare si discuta cu sotul tau, stabiliti de comun acord orice lucru si respectati-l fiecare in parte.


laura, bine ai revenit.

restul randunicilor cu soare mult de la nemti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Hai mai Alizee ca nu-i decat melancolie blegoasa de primavara.

Iar la mine...
Am iesit brusc din procrastinare si dooooooaaaaaarrrreeeeeee!

E, bine venit tushicii si aspirantei la randunica!

Eu tin post si nu mananc nici fainoase nici cartofi nici orez. Poate, poate slabesc.
Din acest motiv petrec mult timp la Buda cea vestita.
In fata jiltzului sade laptopul asezat pe masina de spalat - cand citesc.
In poala sta cand nu citesc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Viviana, si io am o stare de somnolentaaa !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

Post nu tin, dar cartofi, orez si paste nici eu nu am mai mancat de ceva timp, am mai slabit un pic dar destul de putin zic eu. Iar de cantar nu mai vreau sa vorbesc, caci imi vine sa il sparg cateodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello-stau prost cu timpul,prea multe chestii pe capul meu acuma ca sa resize pozele,la mine nu par sa se incarce asa greu,incerc sa le pun pe un link sa vad dc il scriu aici poate va e mai usor sa le vedeti-oricum e superba atmosfera si clar ar trebui sa mergeti in Londra cateva zile..
Roxana-ne-a placut,cel mai mult St Paul-parlamentul si big ben si british museum impreuna cu cel maritim de la meridianul zero..
Dar si zona Sheffield -York cu catedrala de acolo si cu muzeul vikingilor..
Sefa-sa ai fun la jury duty-astept rapoartele tale sa ma destinda
Vivi-te invidiez
O zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Deci.....ce am ratat?

Daca maine deschid subiectul asta,ma duce un link catre....final destination?

Daca nu intru doua zile pe Dc....nu-l mai gasesc?Cum Ajung pe noua platforma?

Nu nu-mi raspundeti ca tre` sa urc cu scara...please..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Magdalena, daca esti in lupta cu kg si urasti cantarul esti primita pe ghetar ...

Hahahahah ... gata, am gasit motto-ul ghetarului nostru :

Pe ghetar se intra GREU - ranjete, ranjete

Spuneti voi daca nu se potriveste ...cui nu i se potriveste, adio, pe aripa indepartata a slabelor, acolo unde se fac experimente cu pasari ...Michelle, de acolo ne scrii, da ?
P.S. Cum mai magdalena esti bunica ?

Mergi la inceput