Juniori de Iulie-August 2004 * (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor!
in sfarsit un week end frumos, cald.... exceptional!
Alie, maimuta mesterea doua prajiturele - negre, bineinteles . are o poza mai incolo cu ele gata. un fel de checuri a fost tare mandra de ele. dar o sa fie bucatareasa buna, nici nu s-a atins de ele

o zi usoara sa aveti, iar domnisorilor acomodare rapida la scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Trec si eu putin sa va salut - nu am mai dat pe aici de un car de an - ocupata cu serviciul, alte activitati/proiecte in care m-am bagat, copiii, gradina samd...
Copiii i-am avut in tabara la Avrig, au venit foarte incantati de acolo, s-au distrat de minune. Eu cu sotul, eliberati din functia de parinti () pentru o saptamana, ne-am petrecut timpul pe la cinema - am vazut 3 filme, ca inecatii...

In rest ma bucur ca s-a mai incalzit, ca mai apare si soarele (aproape ca eram in pragul depresiei cu vremea asta de primavara ciudata) si ca iar pot sa-mi petrec timpul in gradina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
Gabi, imi pare bine ca s-au distrat copiii in tabara. ce filme ati mai vazut?
cum mai stai cu slabitul?

o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Ce filme am vazut? Pai am vazut Oblivion (SF, cu Tom Cruise), Olympus has fallen (Cod rosu la Casa Alba) - cel cu Gerald Butler & Morgan Freeman si am mai vazut Stand-up Guys cu Al Pacino si Christofer Walken. Codul rosu e plin de impuscaturi, insa celelalte doua mi-au placut mult, mai ales cel cu Pacino...

Cu slabitul stau foarte bine - m-am apucat si de alergat ca sa mai variez si tocmai am coborat sub 64 kg - mai am un pas si voi arata ca la 25 de ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui leeloo2004
Cu slabitul stau foarte bine - m-am apucat si de alergat ca sa mai variez si tocmai am coborat sub 64 kg - mai am un pas si voi arata ca la 25 de ani...


bravo bravo bravo!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Citat:
citat din mesajul lui leeloo2004
Cu slabitul stau foarte bine - m-am apucat si de alergat ca sa mai variez si tocmai am coborat sub 64 kg - mai am un pas si voi arata ca la 25 de ani...


bravo bravo bravo!!


Am pus si poze proaspete, de azi, pe fb...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Felicitari, Gabi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Va multumesc!!
De bine ce ma laudati voi, eu tocmai rasfoiesc niste bloguri cu retete... ma gandeam ca de multa vreme nu le-am mai facut copiilor nimic dulce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

da Rox nu are FB :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Uite si aici, pt cei fara fb...

Mergi la inceput