Stelute de iulie-august 2013(79)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

hola joy

apropo de bust si eu ma impresia ca il aveam mai mare si congestionat pe la 20 de spatamani acum parca s-a mai relaxat situatia dar tot mai mari au ramas..

astepatm rezulatele care cu siguranta vor fi bune..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

liliana am citit cu sufletul la gura sa vad finalul , important este ca revine la nr initaial altfel cred ca ma bagam la papucii sotului

amalia ce ai patit draguta , iar hemoragie ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Olimp Ama ma bucur ca nu sunt singurica
Ma ajuta bietul sot cu una alta .. nici el nu e mare "gospodina" . Stiam unul depre asltul lucrurile astea de cand ne-am cunoscut.
I-am explicat de la inceput ca atata timp cat nu sparge lemne in curte, nu pune tigla pe casa si nu raneste la porci sa nu se astepte sa imi placa si mie activitatile casnice ca nici lui nu ii plac. Nici el nu activeaza prea mult ca "barbat gospodar". A fost f intelegator din puntul asta de vedere spre marea mea bucrie si nu se supara si si eu sunt f intelegatoare si il ajut mereu la toate activitatile barbatesti cot la cot ca asa mi se pare corect.
O sa imi zboare mie perinita de sub fund cand vine copilul dar si lui ..si stie


27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul.aug2013 spune:

Capitol nou!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp

Diana fiecare are calitatile ei , important este sa gasim o cale de mijloc, un echilibru in relatie si atat.


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Buna ziua dragelor,

M-am trezit cate de cat ok de dimi, exceptand febra musculara de la atata hei-rup, dar din pacate de la prima ora am fost bombardata numai cu vesti rele...
Sotul nici n-a ajuns bine acasa ca l-au sunat sa se intoarca la munca pt ca se fac disponibilizari, sora mea imi lasa mesaj pe skype ca ii e dor de casa si nu mai rezista acolo, fretele cumnatului ma suna si ma intreaba daca poate dormi la noi ca s-a certat cu prietena, care e gravi in 4 luni, am sunat un client care ma dispera de 3 zile si i-am zis ca am rezolvat ce ma rugase si cica,,,a, pai am vb cu o colega de-a dvs si merg azi la 16 la birou, cand i-am zis ca ma ocup eu, o colega ma suna sa duc laptopul ca a inteles ca nu mai vin la munca, in conditiile in care eu doar mi-am luat o sapt de medical (din cele 3 date de dr) ...si tot asa.
Astept cu sufletul la gura sa vina sotul acasa sa-mi zica ce a facut...ca asta ma streseaza cel mai tare. :(




Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Liliana, suntem aici, alaturi de tine!

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

sa nu spun ca mi-am probat pantofii pt botez si parca mi-a crescut piciorul , dupa ce ca am 40-41 , acum daca las urme o sa creda astea ca a venit BIG FOOT prin cluj la plimbare





27 + Ilinca
Ilinca
[/quote]


Olimp, esti nebunik rau, m-ai facut sa rad! Si...chiar aveam nevoie

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Cred ca nu mai e nimeni pe aici

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput