Stelute de iulie-august 2013(79)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Si nu mananc sarat, mananc mancarea chiar saraca in sare. Cine mananca din ce gatesc eu isi pune intotdeauna sare in mancare. Clar nu e de la sare


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana83 spune:

Fetelor , multumesc!M-ati facut sa-mi dea lacrimile...of, ce penibila pot sa fiu, altii au probleme grave cu adevarat si eu ma vait ca o baba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana83 spune:

Delia, cred ca e normal sa retinem apa in perioada asta a sarcinii, si eu sunt umflata si nu mananc nici eu sarat, chiar imi amintesc ca atunci cand am nascut , imediat dupa cezariana , cand mi-am vazut degetele de la picioare nu-mi venea sa cred ca erau ale mele, ca ceea ce avusesem pana atunci se puteau numi carnaciori dar degete in niciun caz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliana83

Fetelor , multumesc!M-ati facut sa-mi dea lacrimile...of, ce penibila pot sa fiu, altii au probleme grave cu adevarat si eu ma vait ca o baba

LiLI 27+ si mamica lui Codrin 04.09.2008


Sa nu mai spui asa ceva, fiecare-si spune oful si e ascultata, daca nu avem unde sa ne vaicarim, aici e voie. Pt fiecare in parte problemele sunt importante si reale. Ne-am vaitat noi si de chestii mai penibile , cum ar fii fundul mare
Daca mai ai ceva pe suflet, baga mare


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

LILIANAsanatate si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Liliana, termina cu prostiile!! Eu ma vait la nesfarsit pt problemele cu kg, ma mir ca ma mai suporta fetele!!

Cat despre pb cu barbatii, welcome in the club!! Cred ca e ceva in aer

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

vai PAULA stiu prin ce treci cu tusa asta am avut-o si eu la a 3 sarcina pe la 7 luni si ma tinut o luna ,imi pare tare rau sper sa scapi cit mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Mi-am inceput ziua in forta. Am facut curat la bucatarie, spalat vase(erau ca dupa taiatul porcului), spalat aragaz si hota, sters geamul dupa ploaia de ieri, spalat rufe , intins rufe , impachetat rufele uscate si pus la loc si ar trebui sa fiu fata cuminte si sa fac si ceva de-ale gurii , probabil bag o tarta cu legume si piept de pui


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

MAEVE o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Liliana, de-aia ne aflam aici, sa ne varsam amarul si sa fim "penibile" ca sa suportam mai usor ce ni se intampla si sa asteptam mai putin de la parteneri. Pt asta ciorovaiesc femeile in general!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput