Abdomen Extraplat (60)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Misto Sheryl Crow!

E clar ca durerea mea de spate era de la pozitia in scaun! Ca sa vezi...

Azi merg la PIlates, maine cu bicicletele, poimaine la piscina! Program de primavara, ca ce dor imi era de ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice12 spune:

Bune sugestii de nume, fetelor. Sper sa ne decidem mai repede de data asta. Cand l-am avut pe baiat aveam 4 nume inainte sa se nasca si am decis ca trebuie sa-l vedem mai intai sa stim care i se potrivesc mai bine.

La mine au aparut alergiile o data cu primavara si singurul meu exercitiu a fost sa-mi sterg nasul zilele astea. N-am mers pe jos mai mult de 5 kilometri...
Nici cu mancare nu stau mai bine, spre nefericirea mare am o pofta uriasa de mancare. Ieri de dimineata am mancat oatmeal,portocale si o banana. La pranz am fost cu fetele afara, am mancat un sandwich mare cu piept de pui, ardei copti, sos de busuioc, parmezan si paine foccacia. Aseara am facut o pizza din faina integrala, ulei de masline, oregano, ceapa rosie, ciuperci, spanac, branza de capra si mozzarela. A fost un deliciu. Macar am facut-o in casa. Astazi trebuie s-o iau mai usor clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice12 spune:

Marina, si eu ma uit la Fashion Police. Joan Rivers face stand up comedy, a fost la noi in oras acum o luna dar n-am avut cu cine sa merg. Mai nimeni in jurul meu nu stie cine este si parca nu mi-a venit sa ma duc singura. Sotul imi aminteste in fiecare vineri seara sa ma uit la emisiune dar cand a fost sa vina cu mine la show nici n-a vrut sa auda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Alice, numele mic trebuie sa se potriveasca cu cel de familie, sa abia sonoritate buna adica :)
Mie imi place Eve (Madison Eve?)
Or Ayla dar asta nu e romanesc.

Caro, ai facut runda a 2a de liver cleanse?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Carolinah, unde mergi la Pilates?Visez si eu o sala in care sa existe grupe formate din toamna, care sa evolueze impreuna, in care orele sa nu semene unele cu altele, si sa fie dupa ora 19...si in sectorul 2-3.Vreau cam multe, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice12 spune:

Allure, imi place Madison Eve. Paritilor mei le place foarte mult Madison pentru ca au vrut toata viata o nepoata pe care s-o numeasca Madi, asa ca ei sunt super fericiti si fara nume foarte romanesc. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Caress, ai PM. Nu, nu vrei prea multe, la mine asa e! Nu suntem decat vreo 4-5 care mergem constant, dar instructoarea face orele (f variate) pt noi, celor incepatoare le spune cum sa adapteze daca e prea greu pt ele si sa faca in ritmul lor pana mai progreseaza.

Allure, n-am facut-o. Sotul meu tine post si n-ar fi putut face shank prakshalana dupa 2-3 zile ca aia implica unt ca sa se inchida 'sifonul'. Fara cleanse dupa, mi-a fost mie teama sa-l las sa faca... Recunosc insa ca mi-a convenit ca n-am facut, ca mi-e groaza de raul ala de la miezul noptii...

Sunt tare lipsita de energie azi. Am avut un w/e f placut, dar tare obositor. Nu ne-am odihnit ca lumea si se simte...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Vad ca numai eu scriu aici zilele astea. Aseara am fost la Pilates si am reusit sa-mi intind ceva intre umar si omoplat undeva in partea stanga, ma doare de ma sparge! Azi o yoga usurica, fara sa insist pe zona aia.

Cand ne mutam si noi pe platforma noua? Uite aici e subiectul. Doar ca propun sa ne mutam cu totul deodata, ca sa nu citim/scriem si aici si acolo...

Mergi la inceput