parintii spun lucruri traznite:-)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

NU MAI POT DE RAS...acum nici nu pot sa ma culc ca imi aduc aminte de telefonul termometru si de povestea Irinei!!! S-a trezit sotul si m-a intrebat de ce plang...ma apucat un ras isteric de nu mai am somn deloc!

POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalinad spune:

apropo de istorisirea irinei...
acelasi context, serban cateva luni, n treziri pe noapte... copilul urla, eu ma ridic in fund ametita si, pana sa ma ridic, simt ca se misca patul. cand ma uit in spate, sotul, pe burta cu ochii inchisi, facea miscari unduitoare. ma bufneste rasul, il bat pe spate si-l intreb ce face acolo. la care el, tot cu ochii inchisi si continuandu-si treaba: plange serban... il legan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ynutza spune:

sunteti criminali

smile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aghent spune:

quote:
Originally posted by papadie

Categoria " Moasa chatului" :-)
(Veve cauta "semne")

VEVE: Vilma la sarcina iti cade parul si se increteste?
[size=3]mamaruta[/size=3]: ala de mai sus cade si ala de pe picioare se incretzeste


buna faza

aghent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina-Alexa spune:


Sunteti bestiali!!!
Rad in hohote de se uita colegii la mine ca la urs.
Mai vreauuuuu.

Sorina&Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Daca dupa 7 ianuarie nu mai primiti nici un semn de viata de la mine inseamna ca am termint preavizul....a venit seful in magazin iar eu radeam ca proasta la monitor,aveam lacrimi in ochi de atata ras..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Rid de o jumatate de ora... Luati si de aici, cu scuzele de rigoare k nu mai stiu cine a emis cugetarile astea. Si pentru autoare, nu dati cu roshii!

* - am un aragaz nou cu timer si cu 8 trepte de incalzire la cuptor, problema e ca nu stiu cat timp tre sa coc cu blat si la ce treapta... ma ajuta cineva? va rog
- trage-i niste suturi pana i se strica toate mofturile alea si devine aragaz obisnuit...

* Originally posted by dianarus78 smecheria este sa ti se desfunde canalele cat mai usor si mai repede si sa goleasca cineva sanii non-stop (mai degraba o pompa electrica sanatoasa, ca bb nu prea poate goli productia din primele zile) In cazul asta incep sa ma gandesc serios sa fac cum facea prima mea pisica, facuse un singur pui la prima ei nastere si ce nu sugea ala, sugea singura si, avand in vedere cat de mari se facura Milka si Fulga... ajung fara probleme! (cred ca am luat-o razna, acum cateva zile visam ca imi mananc placenta, acuma ma bate gandul sa imi mananc laptele... e clar, razna, nene!)

* sunt cu morcovul ca bb asta al meu nu isi face aparitia , ii place acolo in p-da masii...

* nu mi-am mai vazut pasarica de vreo 3 luni ,nici nu mai sunt sigura ca-i pe acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-file spune:

Simbata noaptea ma apuca o durere de dinti de-m venea sa ma sinucid, doar ca sa scap de ele...Luni merg la dentist,dar nu la cel obisnuit ca nu era la cabinet ci la unul peste care am dat din intimplare.Intreb daca primeste fara programare,asistenta spune ca da,primeste.Stau la rind,ca mai erau vreo trei inaintea mea,ma cheama in cabinet,ii spun care este probema si ma da doctorul pe mina rezidentului.Ii explica despre ce-i vorba cum sa lucreze....Imi face anestezia...doctorul tot spune in continuare ce si cum...rezidentul ma intreaba daca ma doare,mormai ca asa si asa...si pretul(zice doctoul)cu anestezie,refacerea coroanei,cu totul,cu tot,tot(intre timp rezidentul ia freza si incepe treaba)lucrarea costa 180 lei(noi)Si aici ma trec toate transpiratiile,incep palpitatiile, ma inrosesc la fata...desigur ca rezidentul observa si ma intreaba:vai va doare inca?O sa lucrez mai atent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia3 spune:

super tarecontinuati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittygreeneyed spune:

Am ras cu lacrimi si n-am rezistat: l-am sunat pe sotu si i-am spus si lui, ca doar nu era sa rad singura...


Kitty, mamica de Adi si Robi

Mergi la inceput