Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Un ochi rade, unul e vanat & sushi din Madagascar

parintii spun lucruri traznite:-)

(3 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 18
ancamironiuc
ancamironiuc

786 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ancamironiuc un Mesaj Privat  Reply with Quote
NU MAI POT DE RAS...acum nici nu pot sa ma culc ca imi aduc aminte de telefonul termometru si de povestea Irinei!!! S-a trezit sotul si m-a intrebat de ce plang...ma apucat un ras isteric de nu mai am somn deloc!

POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI
Mergi la inceput
madalinad
madalinad

689 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite madalinad un Mesaj Privat  Reply with Quote
apropo de istorisirea irinei...
acelasi context, serban cateva luni, n treziri pe noapte... copilul urla, eu ma ridic in fund ametita si, pana sa ma ridic, simt ca se misca patul. cand ma uit in spate, sotul, pe burta cu ochii inchisi, facea miscari unduitoare. ma bufneste rasul, il bat pe spate si-l intreb ce face acolo. la care el, tot cu ochii inchisi si continuandu-si treaba: plange serban... il legan!

madalina
serban
Mergi la inceput
ynutza
ynutza

73 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiynutza Adauga semn de carte la raspuns Trimite ynutza un Mesaj Privat  Reply with Quote
sunteti criminali

smile
Mergi la inceput
aghent
aghent

25 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj AOL luiaghent    Trimite mesaj ICQ luiaghent  Trimite mesaj yahoo luiaghent Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
quote:
Originally posted by papadie

Categoria " Moasa chatului" :-)
(Veve cauta "semne")

VEVE: Vilma la sarcina iti cade parul si se increteste?
[size=3]mamaruta[/size=3]: ala de mai sus cade si ala de pe picioare se incretzeste

buna faza

aghent
Mergi la inceput
Sorina-Alexa
Sorina-Alexa

884 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiSorina-Alexa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Sorina-Alexa un Mesaj Privat  Reply with Quote

Sunteti bestiali!!!
Rad in hohote de se uita colegii la mine ca la urs.
Mai vreauuuuu.

Sorina&Alexa
Mergi la inceput

ni-na

1185 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luini-na Adauga semn de carte la raspuns Trimite ni-na un Mesaj Privat  Reply with Quote
Daca dupa 7 ianuarie nu mai primiti nici un semn de viata de la mine inseamna ca am termint preavizul....a venit seful in magazin iar eu radeam ca proasta la monitor,aveam lacrimi in ochi de atata ras..
Mergi la inceput
mirandolina
mirandolina

1035 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mirandolina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Rid de o jumatate de ora... Luati si de aici, cu scuzele de rigoare k nu mai stiu cine a emis cugetarile astea. Si pentru autoare, nu dati cu roshii!

* - am un aragaz nou cu timer si cu 8 trepte de incalzire la cuptor, problema e ca nu stiu cat timp tre sa coc cu blat si la ce treapta... ma ajuta cineva? va rog
- trage-i niste suturi pana i se strica toate mofturile alea si devine aragaz obisnuit...

* Originally posted by dianarus78 smecheria este sa ti se desfunde canalele cat mai usor si mai repede si sa goleasca cineva sanii non-stop (mai degraba o pompa electrica sanatoasa, ca bb nu prea poate goli productia din primele zile) In cazul asta incep sa ma gandesc serios sa fac cum facea prima mea pisica, facuse un singur pui la prima ei nastere si ce nu sugea ala, sugea singura si, avand in vedere cat de mari se facura Milka si Fulga... ajung fara probleme! (cred ca am luat-o razna, acum cateva zile visam ca imi mananc placenta, acuma ma bate gandul sa imi mananc laptele... e clar, razna, nene!)

* sunt cu morcovul ca bb asta al meu nu isi face aparitia , ii place acolo in p-da masii...

* nu mi-am mai vazut pasarica de vreo 3 luni ,nici nu mai sunt sigura ca-i pe acolo...
Mergi la inceput
X-file
X-file

20 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Simbata noaptea ma apuca o durere de dinti de-m venea sa ma sinucid, doar ca sa scap de ele...Luni merg la dentist,dar nu la cel obisnuit ca nu era la cabinet ci la unul peste care am dat din intimplare.Intreb daca primeste fara programare,asistenta spune ca da,primeste.Stau la rind,ca mai erau vreo trei inaintea mea,ma cheama in cabinet,ii spun care este probema si ma da doctorul pe mina rezidentului.Ii explica despre ce-i vorba cum sa lucreze....Imi face anestezia...doctorul tot spune in continuare ce si cum...rezidentul ma intreaba daca ma doare,mormai ca asa si asa...si pretul(zice doctoul)cu anestezie,refacerea coroanei,cu totul,cu tot,tot(intre timp rezidentul ia freza si incepe treaba)lucrarea costa 180 lei(noi)Si aici ma trec toate transpiratiile,incep palpitatiile, ma inrosesc la fata...desigur ca rezidentul observa si ma intreaba:vai va doare inca?O sa lucrez mai atent!

Make love,not war!
Mergi la inceput
lucia3
lucia3

257 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
super tarecontinuati...
Mergi la inceput
kittygreeneyed
kittygreeneyed

226 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kittygreeneyed un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am ras cu lacrimi si n-am rezistat: l-am sunat pe sotu si i-am spus si lui, ca doar nu era sa rad singura...

Kitty, mamica de Adi si Robi
Mergi la inceput
Pag. din 18 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com