FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimineata

Wish felicitari si sarcina usoara in continuare

la toata gasca



amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Salut toata gashca de veselute si multi

Amalia, O luptataoare, Wish, Miri sa dea DD sa fie luna cu cele mai multe gravideli pe aici

Wish tare ma bucur ca te-ai linistit si ca tu si bebeii sunteti bine te pup pe tine si puii tai

Amalia
cred ca sunteti foarte fericiti, traiti un vis frumos si emotiile cresc pe masura ce va apropiati de marea intalneala
Eu zic sa nu schimbi capitolul asta pana la Florii sau la Paste ca se anunta iepurasi coconasi pe aici

Iri deci imi aduceam eu ceva aminte sa-ti traisca printul

fetele va pup cu drag pe toate toate



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Neata dragele mele!
Needa, sunt sigura ca ne citesc si alte fete. Sper ca optimismul, credinta si curajul nostru sa le fie de ajutor. Si daca vor avea nevoie de sfaturi, noi suntem aici.
Eu ma pregatesc pt. galerie si imi dreg vocea sa se auda pana la voi.
P.S. Astia de la Vocea Romaniei, m-au respins...oare de ce? :))))))
O zi frumoasa all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy da si eu cred la fel cs va fi plin de vesti bune

Needa de citit ne citesc multe spre exemplu mi a zis medicul meu acum 3 sapamani ca vin din Romania 6 fete si i au zis de site ul romanesc deci..le doresc bafta si reusite depline

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Buna!
Acum am intrat pe forum,am avut niste intalneli.
Vad ca e activitate, nu gluma!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara68 spune:

Eu am avut la un moment dat probleme de comunicare cu Svetlana. De atunci cand trimit un email trimit mesajul si pe adresa ei si pe cea de la Reprofit. Voi cum va descurcati cu emailurile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Hai ca trimisesem un mesaj din draft..in loc sa dau refresh la pagina. Acum am modificat. Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

buna fetele,
avem o donatoare tanara,25 de ani,cu acte in regula,adica a mai facut,frumoasa si desteapta,exact cum am cerut
Needa sa stii ca stau si ma uit la butoi .Cred ca am toate sansele sa-mi vina uratii,ma cunosc bine,i-am scris si doctorului,astept sa vad ce imi zice.
Sandy tie ti-a venit déjà c.m? Am vazut ca ai inceput monitorizarea,bafta multa

va pup pe toate si revin cu stiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

intrebare:oare daca maine fac injectia de depot,dar imi vine c.m imediat dupa, as mai putea merge la transfer,avand in vedere ca o sa fiu in ziua 22-25(nu am calculat exact)???
ce credeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amalia da si eu ma astept la o primvara cu multe fructe, care se vor culege spre iarna
Asa ca dupa dup aaprilie deschizi capitol nou pt fructele de mai

Daniela dupa ce iei depot nu maa conteaza prea mult cand iti vine CM pt ca o sa ai endometrul controlat de terapie! (fara ovulatie)

stii ce.... ia da tu un sut puternic cu piciorul la butoiul ala si ia gaseste-ti tu altceva de privit decat un butoi
N-ai nici un motiv sa tii butoiul ala langa tine

Fetele eu acum caut salon pt masaj de relaxare.
Am citit ca in SUA in pachetul de FET fac si un masaj de relaxare cu o zi inainte de transfer sau in ziua transferului...cica ajuta la o mai buna vascularizatie a uterului.
suna bine nu? si daca tot sunt ZEN ia sa testeze baba si asta. pai nu?

Da mi-a venit CM si astept cu interes ovulatia oricum am o luna unicat cu 2 foliculi dominanti, egali ca dimensiuni, unul pe ovarul stang si unul pe ovarul drept
E o experienta noua pt mine, ca nu am avut asa ceva pe ciclu nestimulat

Mergi la inceput