Stelute de iulie-august 2013(77)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fetele gargaritele au inceput sa primeasca cadouri au primit 20 de bady de la verioara lui tati

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

pt Happy http://www.magazinhainute.ro/?product=26



Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Amalia, ce tare! Asa da verioara

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

amalia si eu vreau asa verisoara... , eu inca nu am nimic cumparat nici pt mine nici pentru Ilinca , cred ca ar trebui sa ma mobilizez , dar asta dupa 1 mai cand intru in concediu...si am timp de plimbat




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Harnicutelor, va pup!

La mine weekendul trece foarte repede si nu reusesc sa va citesc ... Saptamana aceasta sunt libera, credeam ca-mi fac de cap ... dar azi am fost baby-sitter ... M-am distrat de minune cu picul de 5 ani a lui sora-mea, dar trebuie sa recunosc, sunt franta! Chiar va apreciez maxim pe mamicile cu copii mici acasa ... cand vad ca faceti fata cu brio! Eu sincer nu stiu cum as rezista cu un pici acasa ... la ce dureri de spate / sciatica am

Olimp, nici eu n-am reusit sa vad pozicile ... de ce le-ai luat?

Ama, trebuie sa recunosc ... sunt geloasa maxim pe camera bebelinei tale. Noi avem doar 2 camere, deci beblina va sta cu noi in dormitor ... O sa incercam sa personalizam cat putem, dar momentan n-o putem transforma complet in camera de bebe!

Joy, imi pare sincer rau pt situatia prin care treci, dar pe de alta parte ma bucur pentru tine. Cumnatul meu se poarta execrabil cu sora-mea ... O umileste, o jigneste in ultimul hal ... ea face totul in casa, el e mereu obosit si se odihneste, de copil nu are timp ... dar sora mea nu vrea sa divorteze ca sa aiba copilul 2 parinti Asa ca mai bine acum, daca ti-ai dat seama ca nu e omul potrivit pt tine! Te pup, multa putere sa rezisti pentru minunile din burtica!

Apropo de organizare ... si eu imi tot propun sa organizez dulapurile ... am inceput cu sertarele mici ... tot evit dulapurile de haine, de unde ar trebui sa arunc la greu

Sambata am avut si eu vreo 2 ore de depresie maxima, datorita cantarului. Am pus 1,5 kg intr-o saptamana si am fost socata ... Circumferinta burtii nu era deloc modificata, deci va dati seama pe unde s-au depus kg Momentan am trecut peste ... sport nu pot face, iar dieta nici asa, chiar nu vreau sa-mi bat joc de pitica! O sa incerc eventual plimbari mai multe ... miscare usoara!

21+ Miruna


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit, FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fetele au cam tot doar maruntisuri au ramas mami in schimb e in fundu gol nu am pregatit nimic pt spital

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

cris pun poza cu mine inapoi ..promit..

imi pare rau pentru sora ta , nu stiu cum sta sa indure umilinta..dar sti fiecare cu deciziile lui..

eu personal am inchis cantarul in dulap sa nu-l mai vad caci ma teteaza si nu vreau sa ma deprim...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

amalia cum esti

la mine sunt si eu si Ilinca




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Delia, cred ca am uitat sa iti complimentez burtica. Aratati f bine si tu si ea Si am vazut ca in spate se contureaza copacelul

Am uitat sa va zic ce dimensiuni am, m-am masurat si eu: 95-95-95


22+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia ce tare




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput