Manualul Pinguinilor (titlu provizoriu)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Neata! Deocamdata o cafea cu lapte de trezire:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Doua vreau.De fapt una mareeeeeee,neagra si tareeeeeee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui darumaka

Roxana
ModeratorilorTrebuie sa recunosc ca nu am citit regulamentul

Ok - vad ca ai decis. Acest cont ramane activ, celalalt insa este suspendat si va fi sters.
O zi buna!
PS
Daca ai fi activat PM - as fi comunicat privat. Asa este singura modalitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

pai e cinstit asa, unii nici nu s-au culcat si altii sunt deja gata de o noua zi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

mai,cand am zis ca am o senzatie ciudata ma refeream la faptul ca am senzatia ca se rade pe la spate.Daca nu e cazul,e ok.

Ma doare spatele de la ridicat maimuta...asa ca la vals...pana a invatat sa sara si ea,am ramas stramba.Plus ca ma dor picioarele ca am iesit sa alerg...numai 2 km azi ca e cam frig afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata

kari, te suspectez ca ai furat tot soarele, ghetarul aici la mine iar e inghetat tot. vreau sa fie cald!! am zis!! :(((

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Hello si de la mine de la Shefield
\roxana vreau sa imi zici ce mai trebuie musai vazut,ca e posibil sa mai mergem simbata


muzeul de istorie naturala? na, noua ne plac astea. Soho? tot pe jos, intrat, mancat la un indian / thai..... chiar la 3 minute de trafalgar square e un Jamie's Italian daca sunteti pasionati....
plimbare pe Tamisa?

Michelle, io nu caine.... ca stau in apartament (si nici nu am aspiratii de casa ). Laura e. firimituri se zice....

si eu ma simt aiurea de tot fara copii, ma invart prin casa ca "un bob in galeata", ma apuc de curatenii, prosteli...

dark, buna cafea! si eu sunt la a doua.

Daru, da maica, bine e in vacanta....

Lauro, azi pleci??? te scolesc astia toata saptamana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

cafeluta as vrea si eu pt ca tocmai am descoperit topicul si am ce recupera .pana termin de citit termin si cafeluta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Da! Buuna cafea, tot la a 2-a si eu:). Una maaaareee, taaareee si neagra pt Eumada:)). Eu prefer cu lapte, altfel ma ia cu fibrilatii:). Singura pe care o beau simpla este cea a mamei, cea mai buna cafea!:)clasica- la ibric pe foc mocnit:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Ita, cred ca vei avea nevoie de multa cafea si suficiente zile pt a termina de citit:)sunt cateva capitole in urma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui ita2v

cafeluta as vrea si eu pt ca tocmai am descoperit topicul si am ce recupera .pana termin de citit termin si cafeluta


mamica implinita ALEX 30.12.2002
MIHAELA 21.04.2012


Tre`sa faci cerere la Buflea.

Mergi la inceput