Clubul "babelor" FIV-oase 78

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabyv

Cine stie ce e cu platforma noua? Nu inteleg nimic, nu ma pot loga pe situl nou si in plus vad acolo ca subiectul asta este migrat partial, ultimul raspuns fiind din 4 aprilie. :)

Velvet, de ce zici ca te rezumi numai la citit?

LE: am aflat ce e cu noua platforma raman pe asta deocamdata


Care este faza cu platforma noua?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Many, cei de la DC fac o noua versiune a sitului si vor migra tot pana pe 1 mai. Deocamdata este in beta test... dar eu primisem un email cum ca luasem nu stiu ce badges si nu intelegeam de ce nu pot loga.
Am gasit la sectiunea "probleme tehnice" explicatia. (trebuie resetata parola)insa nu este complet functional forumul si nerecuperat in intregime, deci mai stau pe asta vechi.

Velvet, nu imi vine sa cred ca te-ai suparat! noi am vrut sa te ajutam!
Multumesc pt urari, insa mai am pana la fiv, punctia e prevazuta pe 6 iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dragele mele...va pup.

many,am cumparat 2 jocuri:unu de sine-statator sa-i spunem si un altul care are si zaruri si carti de joc si pioni si jetoane si are si 8 planse...deci se pot juca 8 jocuri in 2,3,4 persoane.
le-am cumparat de la Noriel.

am vazut acum ceva timp o carte foarte interesanta intr-o librarie...dar pentru copii ceva mai marisori care citesc singuri.
Mi-a placut extrem de mult...era explicat acolo si ilustrat cu fotografii modul in care se fac numere de iluzionism.
Foarte misto grafica si modul de explicare/ilustrare.

velvet,hai nu te supara...tu stii ca fetele nu au fost rau-intentionate cand te-au zgaltait nitel de guler.
tu stii cel mai bine ce ai de facut...noi putem sa ne dam doar cu presupusul...si o facem,de regula,din prisma experientelor personale.

dragelor....ma duc sa ma schimb si plec la locul de joaca unde se tine petrecerea.
vom fi si ....dadaci pentru o fetita de 7 ani ai carei parinti nu pot veni si o lasa sa mearga cu noi...
sper sa ma descurc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

salutare
eu fac galerie pt Sandy, indiferent in ce mom este acum, sa fie cu noroc.
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

gaby,sami nu m-am suparat,dar am inteles ca pana nu ai incercari grele la activ ti se pare,in cazul meu mi se pare ,ca am facut multe pt a avea copilul meu si am trecut prin multe.niciodata n-am zis ca durerea mea e cea mai mare,pt ca stiu ca existati voi si m-ati motivat de f data cand am cazut,dar...locul meu nu e aici...

gaby,stiu ca ati vrut sa ma ajutati.simpla prezenta a fetelor greu incercate m-a ajutat sa merg mai departe.si va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

pup toate babutele si pe micuta Sofia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Velvet...nu tb sa renunti sa mai intri pe un forum....eu cred ca ar tb sa intri si sa inveti din experienta lor
Toate fetele care sunt aici au facut f multe pentru a avea un bb.. sunt fete care au trecut prin experienteff grele sau chiar periculoase (cred ca ai citit ultima experienta aSamirei).

Trebuie sa stii ce sa retii din ceea ce iti scriu fetele.
Daca multe fetele nu mai intra sa se planga aici...asta nu inseamna ca totul este ok si nu fac nk pe aceasta tema.... nu i asa ...vb din proprie experienta...
Insa dupa n incercari fiv + hsg uri+ histeroscopii+ laparoscopii te calesti si inca o astfel de incercare..este ceva normal
Eu te sfatuiesc sa nu te mai stresezi asa de mult... spermograma sotului tau mi se pare ok... si daca si tu ovulezi nu se stie niciodata cand se intampla minunea

Si cum spunea Sami candva....sezi tu stramb si judeca drept...si ia o decizie buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Sandy ....vine iepurasul


Sper sa ti aduca cel mai frumos cadou
&


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

hop si eu cu motatele pt Sandy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

nu am mai intrat demult !


Mergi la inceput