Dieta Rina

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda
Dupa 2 zile in care mai ca am devenit ierbivora(muuu) maine mi se pare de-a dreptul dezmat.

...muuuu, muuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

seara buna

valeu maiculita da cate pagini ati scris.
io's in parametri, adika cu foamea in gat. da am baut apa cu incetinitorul si acum am burta plina cu broaste. si n-am pacatuit cu nimik (niste flori ptr mine)

karula, nu stiu pe unde gasesti ceaiuri, pe la Dm sau müller sa cauti. mai sunt niste magazine pe la noi, cum erau plafarele in Ro, si acolo poti intreba.

deci, maine mamaliga cu carnati ati spus? pardon, fasole sau varza am si uitat.

de simtit ma simt ok, doar ca azi m-am gandit suspect de mult la mancare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Seara buna!

am venit sa ma laud nitel inainte de culcare, sa dorm bine am reusit si am biciclit 20 km in 42 min mi-a iesit limba de-un cot, ma doare posteriorul rau, sa nu mai zic de spate, dar...precum ziceam aseara, cui pe cui

ma bag sa citesc cartea lu' tanti Rina, mi-a scos-o la imprimanta domnu' sot, ca de pe lapop nu am nici o sansa cu domnisoara mea, asa pe foi le citesc inainte de nani...cate un pic si ce ma intereseaza

Noapte buna si spor in continuare!

PS:visez la o feliuta de cheesecake, vina lu' buflea ma duc maine sa cumpar, si niste cioco neagra si poate niste puff pastry, daca tot ne da voie ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Am papat regulamentar azi, cartofi+cartofi si nu mi-a fost foame deloc. Pe seara am facut prostia sa ma uit la Masterchef si faceau aia niste deserturi, mama mama, ca am vazut negru in fata ochilor, m-am indreptat spre frigider, am scos ...borcanul cu castraveti murati, mai erau cativa, i-am mancat pe toti. Fiindca tot troncaneam in bucatarie ma striga sotul: Ce faci? Ti-ai pus inghetata? Pune-mi si mie! I-am pus si n-am gustat nici macar o lingurita, oricum nu mergea cu castravetii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

karula, nu stiu pe unde gasesti ceaiuri, pe la Dm sau müller sa cauti. mai sunt niste magazine pe la noi, cum erau plafarele in Ro, si acolo poti intreba.



Kariguld , nu unde, ci cum sa intreb, aia te intrebam
Prin toate drogheriile m-am uitat cu amanuntul si nu am zarit, de-aia voiam de la tine o confirmare ca nu exista (de cozi de cirese am aflat ca nu exista, dar de matase de porumb chiar nu stiu sa intreb).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

...fetelor am creat Rina 2 ...

aici : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=178109&nm=DIETA-RINA-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

seara buna

valeu maiculita da cate pagini ati scris.
io's in parametri, adika cu foamea in gat. da am baut apa cu incetinitorul si acum am burta plina cu broaste. si n-am pacatuit cu nimik (niste flori ptr mine)

karula, nu stiu pe unde gasesti ceaiuri, pe la Dm sau müller sa cauti. mai sunt niste magazine pe la noi, cum erau plafarele in Ro, si acolo poti intreba.

deci, maine mamaliga cu carnati ati spus? pardon, fasole sau varza am si uitat.

de simtit ma simt ok, doar ca azi m-am gandit suspect de mult la mancare.

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!




Nu e bine, dar sa stii ca nu e bine deloc! Broastele se incadreaza la proteine! Astazi prajituri, pizza si ciocolata. Ciocolata obligatoriu.

Mergi la inceput