Bravo Arianna,EMilia,Marsy,Pony,baby ,Violeta!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marsy_baby spune:

Buna fetelor!in 8 martie la 11:33 am primit cel mai frumos cadou de ziua mamei,pe Lucas-Rafael,de 3.340gr,nastereas decurs normal si am avut un travaliu scurt de 2 ore(la prima sarcina m-am chinuit 12ore)..nu am avut internet,de acum sper sa pot intra mai des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

multumesc fetelor

mami fericita de Anna Patricia 3.4.2013

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudoralexa13 spune:

Emi, felicitari, sa va traiasca printesa

Marsy ai primit cel mai frumos cadou de ziua mamei, sa va traiaca

Buburuzele mele se lupta in continuare cu, colicile
Inca nu m-am obisnuit cu noptile albe. Nu sunt genul sa dorm f mult dar macar noaptea sa prind cateva ore ceea ce nu s-a mai intamplat de mult pt ca nici in timpul sarcinii nu dormeam noaptea. M-a ajuns oboseala si stiu ca mai dureaza pana cand copii vor dormi toata noaptea. O scoatem la capat pana la urma, ei sa fie sanatosi.

Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Neata mamici!
Felicitari Arianna si sanatate multa!
Felicitari Emilia ptr printesa si recuperate usoara!
Noi suntem acasa de duminica, incercam sa ne intram in ritm dare greu..buburuzul se trez noaptea des, papa des, ziua doarme bine si Cate 4 ore. Laptic e slava Domnului. De 3 zile am s apat de supliment asha ca suntem in grafic.
In rest, ar dormi numai la titi...eu sunt in urma cu somnu Dar sper sa ne revenim amandoi.
Despreceza totul a decurs bine, dupa am stat pana a 2 zi la reanimare cand m au dat pe salon si mi au adus bebe cu mine in camera. Nu m am odihnit deloc asha ca am plecat din spital varza cu somnu...nu prea erau doritoare tantile alea sa ia bebeii la ele noaptea sa ne revenim si noi asha ca urmarea o simt si acu...in fine acu totul e bine, ma misc cat de cat in voie, operatia nu mai doare ASA tare, fac si treaba prin casa, stai si cu piscoata care. Se adapteaza la fratelino incetisor si bine.
Poop fetele si va doresc nasteri usoare celor ce urmeaza si rabdaresi nopti linistite proaspetelor mamici! Mai intru sa bag in ochi sa vad cine ce a mai facut. Acu ma bag la nani, poate mai prin un somn pana s or trezi pupezoii mei.
Pooop!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011) si36+ Radu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Neata mamici!
Felicitari Arianna si sanatate multa!
Felicitari Emilia ptr printesa si recuperate usoara!
Noi suntem acasa de duminica, incercam sa ne intram in ritm dare greu..buburuzul se trez noaptea des, papa des, ziua doarme bine si Cate 4 ore. Laptic e slava Domnului. De 3 zile am s apat de supliment asha ca suntem in grafic.
In rest, ar dormi numai la titi...eu sunt in urma cu somnu Dar sper sa ne revenim amandoi.
Despreceza totul a decurs bine, dupa am stat pana a 2 zi la reanimare cand m au dat pe salon si mi au adus bebe cu mine in camera. Nu m am odihnit deloc asha ca am plecat din spital varza cu somnu...nu prea erau doritoare tantile alea sa ia bebeii la ele noaptea sa ne revenim si noi asha ca urmarea o simt si acu...in fine acu totul e bine, ma misc cat de cat in voie, operatia nu mai doare ASA tare, fac si treaba prin casa, stai si cu piscoata care. Se adapteaza la fratelino incetisor si bine.
Poop fetele si va doresc nasteri usoare celor ce urmeaza si rabdaresi nopti linistite proaspetelor mamici! Mai intru sa bag in ochi sa vad cine ce a mai facut. Acu ma bag la nani, poate mai prin un somn pana s or trezi pupezoii mei.
Pooop!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011) si36+ Radu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Felicitari Marsy!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011) si36+ Radu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

La multi ani Anna Patricia, sa fii sanatoasa si sa iti bucuri parintii mereu!!!

Emilia, felicitari, recuperare rapida si mult laptic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliajurdi spune:

Felicitari Marsy! Sa-ti traiasca minunea si fericirea sa nu va ocoleasca!


Octavian 09/12/1995
Sarah 36+

mai avem putin,yuhhhuuuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Felicitari Marsy, bine ai venit Lucas Rafael, sa fii sanatos si fara colici![/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Felicitari, Emilia! Sa fiti sanatoase amandoua!
Felicitari, Marsy!

Mergi la inceput