polisano fiv

polisano fiv | Autor: carla7

Link direct la acest mesaj

buna ziua,
Am avut si eu o experienta din pacate neplacuta la POLISANO atat la la Sibiu cat si Bucuresti, in sensul ca dupa ce m-au purtat pe drumuri de pomana, lipsa de respect pentru pacient si dezinteresul este enorm, la Bucursti am incercat sa-mi faca o extirpare de polipi endometriali(asa A ZIS D-NA DOCTOR MOISE ca ar fi normal sa incepem), pana aici toate bune si frumoase insa in ziua interventiei chirurgicale HISTEROSCOPIEI- care urma sa aiba loc la SANADOR BUCURESTI, ptr ca ei nu au in bucuresti aparatura necesara, dupa ce mi-au facut toate analizele, incusiv internarea, si anestezicul introdus, mi-au spus ca d-na DR. ESTE BOLNAVA DE RUJEOLA, OCAZIE CU CARE a reusit sa infecteze toata sectia de chirurgie de la SANADOR, a venit embriologul si o intreaga armata de medici, pentru a rezolva problema asta ptr ca erau si multe alte paciente programate la diverse interventii chirurgicale, ne-au dat IZOPRINOZIN si ne-au externat......(ma simteam ca in intr-un vis urat). La Sibiu nu mi-au mai zis sa mai fac aceasta HISTEROSCOPIE, am inceput STIMULAREA CU GONAL F900-275ML, pe care il iau timp de 6 zile si cand m-am dus acolo mi-au zis sa intrerup tratamentul caci mi-au aparut pe endometru polipii (ca si cum nu ar fi stiut ca eu am acesti polipi,dupa ce se stiau prin ce am trecut la Bucuresti). Ok, apoi dupa revenirea d-nului doctor CHICEA (caci intreruperea de tratament mi-a facut-o d-nul dr. Ispasoiu caci dr. CHICEA ERA PLECAT...), MI-AU ZIS CA NU AU SALA DE OPERATIE SA-MI FACA EXTIRPAREA DE POLIPI SI ASA SA MAI ASTEPT O LUNA SA VADA LUNA URMATOAREA cum o sa faca cu extirparea..... Deci...MAI ASTEPTAM O LUNA...CINE STIE POATE O GASI SALA ...APOI MAI FAC O STIMULARE ETC. LIPSA DE RESPECT FATA DE PACIENT!
Iata cateva idei pentru mesajul de prezentare:
- Spune-ne dace esti mamica, in asteptare, sau care incearca
- Daca esti mamica/tatic, cati anisori are/au copilul/copiii
- Ce job ai daca nu vrei sa pastrezi secret
- De unde esti si unde locuiesti, daca nu vrei sa pastrezi secret
- Hobiuri, alte informatii interesante, etc.
Sterge textul de mai sus si spune-ne ce doresti despre tine.


Nu uita sa adaugi un titlu la mesaj (in campul Subiect de mai sus). Ceva de genul: Bine v-am gasit de la [numele tau]