cum putem iesi din impas

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Stai linistita, daca asta e diferenta, nu e nici o diferenta.....si tu pot sa-i dai m..e""...si aici apare diferenta...m..a pe care o da el poate iti place, dar aia de la tine cu siguranta nu-i va place, pt ca nu va fi fizica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

ma pisca rau limba...........
la replica lui pai cine sunt eu ... diferenta dintre noi este ca eu pot da m..e ... " ...eu l-as fi intrebat cu ce? ia imprumut de la vecini..........
si la fiecare umilire l-as fi sfatuit-de fata cu mama genitoare- sa isi orienteze barbatia catre alte locuri din corp, unde, de multa vreme abia de se mai ridica vreun semn.
apoi candid,as fi intrebat-o pe mama -soacra, de fata cu sotul: da' ati mancat ceva cat ati fost gravida cu el?ati ridicat greutati?de nu mai ridica el nimic atunci.ia sa imi ziceti.
ea:pai am mancat numai fripturi.
ei,de acolo e .maica-ta te-a eunucit!

hai, nu dati cu rosii.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_maria500

Analizele de toxoplasma le am facute la zi ... si sunt negative.
Pisicile ies si afara ... sunt nevaccinate ... una dintre ele are ochii injectati mai tot timpul ... alta face infectie la urechi cand si cand ... Ce mai nu sunt pisici aristocrate. Unde pui ca avem si soareci prin casa .... ale dracu puturoase ... Si sa nu protestezi la asa ceva ...

Ana, mamica lui Mihai Constantin nascut pe 24.05.2007
27+


Sincer, era bine sa fie pozitive. Adica sa ai imunitate. F. nasol ca n-ai.

Am si eu matze, dar am imunitate. Si in niciun caz nu le las cu boli. Ochi injectati, urechi infectate... In preajma unui copil mic si a unuia inca nenascut... Grozav interes...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

selene,incep sa vad mesajul tau plin de pace si optimism.

pai cine sunt eu ... diferenta dintre noi este ca eu pot da m..e ... " ... spuneti si voi hal de oameni ...

eu l-as fi ajutat sa nu mai dea niciodata............


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


Tare asta.
Din pacate, situatia nu e deloc roz pentru femeia asta. De fapt, nu stiu pe nimeni care sa nu fi fost afectat de alcoolismul cuiva din familie - sot, frate, alte rude.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Si daca te iei de performantele lui sexuale, vezi sa nu-ti replice cu cine ai facut fata, daca el tot nu-i in stare. Sa vezi atunci distractie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pai i-as raspunde dand din gene desigur "pai cine a spus ca e al tau?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katya spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

ma pisca rau limba...........
la replica lui pai cine sunt eu ... diferenta dintre noi este ca eu pot da m..e ... " ...eu l-as fi intrebat cu ce? ia imprumut de la vecini..........
si la fiecare umilire l-as fi sfatuit-de fata cu mama genitoare- sa isi orienteze barbatia catre alte locuri din corp, unde, de multa vreme abia de se mai ridica vreun semn.
apoi candid,as fi intrebat-o pe mama -soacra, de fata cu sotul: da' ati mancat ceva cat ati fost gravida cu el?ati ridicat greutati?de nu mai ridica el nimic atunci.ia sa imi ziceti.
ea:pai am mancat numai fripturi.
ei,de acolo e .maica-ta te-a eunucit!

hai, nu dati cu rosii.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


Gretoase mesaje de la cineva care (zice ca) are 2 doctorate, publicatii, ca e credincioasa, laude si inchipuiri cit cuprinde si da, cicaleli, vai, dar esti peste tot , adevarat "user- erou" cum bine a zis cineva, stiu ca nu e Zmeura de aur, dar realmente mi-e greata cind citesc asa mesaje vulgare de la cineva care vrea sa fie, culmea, un exemplu pt altii. Ia sa pun si in premiera un emoticon:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

marius, ca tot mi-ai ridicat-o la fileu.
apoi el ar face test de paternitate,care evident ar arata ca el e tatal copilului, ins aeu as folosi testul ca proba la divort aratand ca sunt supusa unei terori si suspiciuni zilnice si ca, in ciuda castitatii mele maritale, el a facut chiar si test de paternitate. e nevricos, obsesiv si mincionos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaG spune:

mai, nu mai faceti haz de necaz ca Anei nu prea-i vine sa rada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_maria500

... stati voi linistite ... ca treaba aia ... da rateuri la greu din cauza bauturii si tigarilor ... sau sa fiu mai optimista ... tre' sa munceasca mai muuult .... Acu chiar sunt rautacioasa ....

Ana, mamica lui Mihai Constantin nascut pe 24.05.2007
27+


Asta nu este un barbat, ci un eunuc care se preface ca e barbat. De aici, si comportamentul abuziv : nu il intereseaza femeile prea tare, iar tu deja il plictisesti.
Mergi pe drumul tau si lasa-l pe el pe drumul lui, plin de alcoolism. Nu ai ce sa salvezi.



Mergi la inceput