Piersicute de iulie august (34)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vera_l spune:

Salutare fetele,
Intru si eu rpd sa urez Lml sarbatoritilor de ieri si de azi si sa nu ne dati disparuti.Eu sunt un pic prinsa cu casa,contracte &co,cat de curand o sa incep si renovarea lui deci..treaba
Porumbita,multumim de articol!
interesant
Oli,felicitari pt dintisori!
Muraturica,sper sa-i iasa rpd,Aurorei, dintisorii ca tare rau se mai chinuie mititeii
Fleur,sa foloseasca cu placere tarcul,Ericu!
De ce ati revenit la piureuri?
drusu,si voua va doresc sa le iasa rpd dintisorii
Ioana,sanatate multa Anei si multa putere pentru tine
Roxypuy, o sa treaca si perioada asta de greva,o sa revina vremurile bune si apoi or sa se strce din nou si..tot asa..Noi am fost in greva vreo 2 zile,azi a mancat bine
Antoniap,bine ai venit!Sa ne mai zici de voi

Despre noi,pe 1 aprilie a spus si Mattia mama!fericire mare,plans cu lacrimi de crocodil,stiti voi...L-am inregistrat repede pe telefon sa-i trimit lui taica-su dovada,sa se umple de invidie Acum il invat sa spuna si papà

Zi frumoasa tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

antonia, bine ai venit. sigur ca te primim, doar ca activitatea pe aici e slaba, adica majoritatea s-a mutat pe facebook.

fetelor, multumesc mult de urari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Antonia, bine ai venit!

Fetelor, unde citesc si eu despre salturi?

EU am fost azi la Ministerul educatiei, unde am rezolat o treaba de 10 min in 4 ore.
Noroc ca s-a oferit o prietena care sta la Sala Palatului, sa o las pe Ana la ea, ca era aproape, si a stat si s-au jucat, la un mom am fugit si i-am dat papa si am culcat-osi asa am reusit. Urmeaza sa merg la MAE...


Ada, ma pun sa caut linkurile alea cu rochii de mireasa.
REspectiv unul care avea fff faine
dar am vrut sa te intreb...Rhea Costa ai vazut ceva? e romanca si foarte in voga printre vedete. Are creatii interesante.





LML Andreiutu, Jeff si Miruna! si Laila, daca ne mai citeste Delia...oare ce-o mai fi facand...?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Antoniap

Salutare si de la noi dragi mamici,
Revenim si noi azi ca poate nu s-a vazut postarea noastra de ieri. Va spuneam ca sunt si eu o mamicuta de piersicuta si ca as dori sa ma alatur grupului vostru.




'
bine ai venit

scrie 10 mesaje a sa scapi de moderare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

ADA
uite link-uri
http://www.vivobridal.com/?gclid=CJO0hZfbrrYCFQpZ3godBmQAZg - aici poti si sa comanzi

http://www.jjshouse.com/wedding-dresses-c2/?gclid=CNDf67fbrrYCFUjwzAodf0MARg si aici poti comanda


culmea ca-s niste preturi super bune

http://www.kleinfeldbridal.com/index.cfm?

si asta http://www.verawang.com/# este aia despre care iti spuneam si e preferata mea :)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Antoniap, te primim cu drag. Spune-ne mai multe despre voi.
Din pacate, cum spunea si balanta, e cam liniste momentan. Dar eu sper in vremuri mai bune.
Ioana, ce faci la MAE? Ai gasit job in afara tarii pana la urma?
Porumbita, interesant articol si blog. Multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Antonia, bine ai venit. Cum sa nu te primim. Eu am venit de la birou. Mi-a fost rau toata ziua de la o gogoasa imbuibata cu ulei. Nectarel, este la kineto. Stau in alta camera ca urla daca ma vede. Asa ca, mai mi-am aruncat un ochi si pe aici. La capitolul mancare suntem tot cu ce ne stiti, adica pe cele clasice. Nu i- am mai adaigat nimic. Acum vreau sa merg la targ sa-i mai iau niste jucarii. Vreau sa va spun ca soacra-mea a incurcat cerealele. Cele care trebuiau facute cu lapte le-a facut cu apa. A mancat o cutie asa. Ce sa mai zoc, e vina lui barbatu-meu ca el le-a cumparat si el le- a incurcat. Azi am vazut. Prietena mea este tot in spital. Speram ca va fi bine.asa m-am convins ca totul se plateste in viata asta, de nu aveti idee. Cand ma credeam mai tare si mai mare, mi- a aratat Dumnezeu ce trebuie. Asa este si in cazul ei. Ma rog, nu mai zic nimic.Ioana, multu mult. Balanta, ce fac gemanasii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

Salutare si de la noi.
Vai,ce rochii frumoase!Ada sa pui poze cu rochia dupa ce te hotarasti.
Antinia,bine ai venit,zi-ne de tine.
Eu acum am apucat sa si scriu ca domnu e ff marait,ieri am crezut ca o iau razna,nu0i intram cu nimic in voie.
Se pare ca se intelege mai bine cu bunica-sa si cu taica-su.Dehh,alegerea lui....sa vedem la cine o veni mai incolo cand vrea aia si aia si aia si ta-su nu o sa-i faca mofturile.
Da ma razbun io....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

Ada,super tare soacra,dar ce sa-i zici ca pare o bunica de milioane la ce ajutor da.Mai rar asa femeie,sau macar din ce zici tu pare super ok cu Nectarel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

La multi ani Andrei!
Eu scriu in pauzele dintre maraieli,ca am reusit sa-l adorm si-l plimb cu carutul prin living.

Mergi la inceput