aspirante optimiste>20ani!(822)FELICITARI SilviaT!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Neata fetelor si o calda si cu aroma de praline belgiene.

Bun venit noilor aspirante si sa stati cat mai putin aici!

Corina nu-ti pierde dperanta uite mai jos un link tot de pe forumul DC:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137212&nm=SPERMOTREND



mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

bine ati venit fetelor,sa va traiasca puiutii si o sedere cat mai scurta
bee nu ms pricep la mutatii,si eu astept rez..din cste stiu nu e asa grav,nu cred k vei avea nev de injectii.. La ce laborator le-ai facut si in cat timp le ai primit exact?
corina imi pare rau ca trece-ti prin asa ceva,sper sa aveti rezultate la tratamente
Euu m am plict rau de tot in pat plus ca de vreo 2 seri,pe la 6=7 ma apuca starea de voma s un pic burta...nu mi explic cauza..cu cat trece timpu eu sper s treaca stsrile si cand colo ele se aduna spre final
bubu,mealex,iarina,mariabcf etc va si o zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Bine ati revenit fetelor sa va traiasca baieteii si spor la facut fetite
Corina imi pare rau pt analize dar daca sunteti apti pentru IA nu este atat de grav iar spermotrendul este bun si o sa fie bine, o sa vezi
Eu IA o fac la stat si nu am platit nimic ,nici macar tratamentul (in Spania)
Am facut testul azi...negativ :( sper sa veniti voi cu vesti bune,mai am trei incercari
Mimi tu cum esti?
Corina tin pumnii pt duminica
toate fetele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Lumy nu-ti pierde speranta,poate e prea devreme.Cate zile ai de la IA?Pana nu vezi rosu mai sunt sanse...simptome ceva ai?
Angy o sa treaca si starile astea,important e ca e bebe bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Angy, le-am facut la Synevo si a durat in jur de 10 -12 zile pentru toate mutatiile.
Lumy, in ce zi Dpo esti?

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009) si 6+

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

deci au iesit mai dvrm,super.. eu le am facut la medlife si sper sa iasa in 12 zile sa aj cu ele mai rpd la doct in caz ca e ceva in neregula tinand cont ca am avut s hemoragie.. Tu cand aj cu ele la dr?
Bubu sper sa fie bine bebe,o sa aflu peste 1 sapt jum si sper sa iau mai rpd tratam daca e sa fie nevoie k deja fac 10 sapt..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Angy gandeste pozitiv si fii optimista si cu Dumnezeu inainte...o sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa28 spune:

Bun venit sau revenit noilor aspirante si sa stati cat mai putin.
Angy stai acolo cumintica in pat ca o sa treaca si starile de rau in 2-3 saptamani ai sa vezi burtica
bee imi pare rau pentru starile tale , ai mai vb cu dr. sa-ti dea ceva, ca totusi trebuie sa poti manca bine ca sa creasca bebele mare
Emilia mai ai putin ,sa-ti dea Dumnezeu o nastere usoara si un copil sanatos si mancacios
Corina imi pare rau pentru analizele sotului dar sa faca tratament in cotinuare ca pot fi rezultate si vezi incearca si ceva naturiste si poate pana in vara o sa aveti bebe pe cale naturala
Bubu te pup,cum mai esti?
Nu se mai testeaza nimeni?
Fetelor va salut si va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa28 spune:

Lumy imi pare rau de testul negativ dar zic si eu ca fetele poate l-ai facut prea devreme?tu stii mai bine
Mimi32 tu cum esti, parca azi trebuia sa vina cm ,ai facut vreun test?
Iarina
unde sunt celelalte fete MeAlex,criss83,MariaBcf,valicutza,ella84,floren,carin1974,ileana.m si toate cele pe care le-am uitat va rog sa ma iertati .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Marele eveniment e programat pentru 2 aprilie.
Multumesc mult de urari si va doresc sa vi se implineasca cele mai arzatoare dorinte cat mai repede.

Pentru probleme legate de spermograma, sotul meu a urmat un tratament intensiv pe care sigur il gasiti la o cautare pe forum la unul din capitolele mai vechi. Problemele legate in special de formele anormale care erau fff multe s-au rezolvat din aprilie (cand le-am descoperit) pana in iunie. A luat L-Carnitina, L-Arginina, Q10, Vitamax, Fructoza, Napraznic, Cetebe cu Zinc, Catina si cate si mai cate... cautati mesajul meu pe tema asta ca era toata schema prezentata acolo si poate va va folosi.



38+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput