Cosmetice profesionale - magazin sau on line ?

Cosmetice profesionale - magazin sau on line ? | Autor: tic_tac

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,
am nevoie de produse profesionale ptr. ingrijirea parului si problema e ca nu as comanda in coaforul unde imi prelucrez "peruca" acum, ptr. ca au o gama limitata de produse.

Prefer sa vad/cumpar intr-un magazin sau as comanda pe un site, dar care ?
ca nu am experienta la comenzi on line si nu toate site-urile au rating bun de vinzari la produsele profesionale; in plus ar exista si exclusivitate pe romania si produse false...

eu stau in provincie si o prietena vine in Bucuresti la sfirsitul saptaminii, asa ca ar putea vizita un magazin sa aleaga ceva ptr. mine

imi puteti comunica un site sau un magazin de incredere de unde ati cumparat ?
multumesc mult

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

TicTac, La Topline in Bucuresti au produse profesionale cu siguranta ok. Insa nu stiu cum sunt preturile comparativ cu cele din saloane.

Citat:
citat din mesajul lui tic_tac

Buna ziua,
am nevoie de produse profesionale ptr. ingrijirea parului si problema e ca nu as comanda in coaforul unde imi prelucrez "peruca" acum, ptr. ca au o gama limitata de produse.

Prefer sa vad/cumpar intr-un magazin sau as comanda pe un site, dar care ?
ca nu am experienta la comenzi on line si nu toate site-urile au rating bun de vinzari la produsele profesionale; in plus ar exista si exclusivitate pe romania si produse false...

eu stau in provincie si o prietena vine in Bucuresti la sfirsitul saptaminii, asa ca ar putea vizita un magazin sa aleaga ceva ptr. mine

imi puteti comunica un site sau un magazin de incredere de unde ati cumparat ?
multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ebay.com de obicei e destul de ieftin. Ai grija sa vezi sa nu te coste ma mult cu transport. Trimit in romania fara probleme

Mergi la inceput