Kopilas,Pity,Elena,Dani,Alexa,Ank,Piscot,Tusferi!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Felicitari Ank,sa-ti traiasca flacaul!!!

Bravo mara,asa-i ca nu e foarte greu?Eventual trece doar Alexa si Ank,poate asa incape.
Felcitas


Cosmi 37+ David Andrei
AMR max. 3sapt!!!
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Cosmi,nu am reusit sa mai trec nici semnul exclamarii inapoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Hai ca am modificat eu titlul.Poti sa stergi si nr.capitolului.Daca mai naste cineva o sa trebuiasca sa stergem din fetele care au nascut mai repede.Asa se intampla cand suntem cam lenese la scris si stam o saptamana intrega la un capitol

Cosmi 37+ David Andrei
AMR max. 3sapt!!!
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Hai ca nu a fost greu, chiar imi place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Bravo ANK! Bravo Tudoralexa!




Trebuie facuta molifta neaparat ca sa poti iesi din casa? Pentru cine se face molifta exact, pt mama sau pt bebe? Adica ma duc intr-o zi la biserica la molifta asta si pe urma pot iesi saua trebuie sa chem preotul acasa?
Eu abia astept sa ies cu pitica la plimbari.

38+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Felicitari Anka! Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Alexa acum mi-a venit in minte ca intrebai de lapte praf.Cumnata-mei i s-a recomandat Nan sau Milumil.A ales Nan-ul si e multumita de el
Emilia spre rusinea mea nu stiu cand se face molifta
Liza

Cosmi 37+ David Andrei
AMR max. 3sapt!!!
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Emilia eu am chemat preotul acasa, ne-a citit la amandoua si a facut si apa sfintita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Ooo... o sa fie dragut. Al meu nu prea e fan preoti si biserica in general... La nunta a fost ok, la botez va fi ok dar sa vina preotul acasa o sa fie cam greu de digerat pt domnul sot. Sa vad cum ma invart... Are ceva daca ma duc eu la biserica? N-o sa ma trazneasca vreun fulger presupun daca ies eu din casa pana la biserica de langa, nu?

38+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Eu am venit acasa joi si sambata a venit preotul.Eu nu stiu daca asta este molifta dar mi-a spus ca pot iesi din casa desi nu imi recomanda sa ies decat pentru treburi importante...ma rog eu abia astept sa ies cu Mara afara.Noua ne-a citit pentru amandoua la fiecare in parte cu nume chiar si pentru Mara care nu este botezata...

Mergi la inceput