Maternitatea Medicover

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flavia spune:

Bubulina,
Da, tot doctor Sanduleac.
Eu sunt la al 3 lea deci cursul nu stiu daca isi mai are sensul o sa vedem.
Eu sunt in w15 deci mai am.
Flavia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca_007 spune:

Buna mamici si viitoare mamici!
Ma bucur sa vad deschiderea subiectului despre maternitatea Medicover.
Eu sunt insarcinata in 21sapt si ma gandesc ca prima optiune de nastere la Medicover. Aveti mai multe informatii despre dna dr Gero Vasilika si despre Maternitatea Medicover?
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibolash spune:

Buna buritici,

eu sunt noua pe acest forum. asa ca sper sa aveti rabdare cu mine :)
Si eu as fi interesata de aceasta maternitate. Sunt abia in saptamana 19, dar mi-as dori sa nasc aici. Daca intre timp fac rost de informatii, voi veni sa va impartasesc. Daca semnez contractul de nastere si fac vizita in maternitate, va povestesc.

Pana atunci, va doresc sarcini si (eventual) nasteri usoare ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui emilia.m

Stiu pe cineva care a nascut la Medicover cu Dr Gero si a fost extrem de multumita. Eu tot cu Dr Gero voi naste dar la Bucur nu la Medicover din ratiuni financiare... m-a gasit economia si sper sa nu ma dupa....

38+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic



Si eu voi naste la Medicover cu dr Gero, cezariana, peste 2 saptamani. Tu ai nascut deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca_007 spune:

Buna Elle, sa ai recuperare rapida si sper sa ne impartasesti experienta ta cu cei de la Medicover, sa nu ne uiti.
Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca_007

Buna Elle, sa ai recuperare rapida si sper sa ne impartasesti experienta ta cu cei de la Medicover, sa nu ne uiti.
Toate cele bune!


Multumesc pentru urari; o sa va povestesc cum a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina2401 spune:

buna Elle! sa ai nastere usoara si un bebe sanatos! te asteptam sa ne povestesti.

Eu am fost de curand la cursul de puericultura " Arta de a fi parinte" in Medicover care este tinut de o moasa si care a fost foarte interesant, cuprinde 6 lectii atat despre mama cat si despre copil si la final se da pentru tatic acel "atestat" prin care tati poate sa stea acasa 10 zile lucratoare. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina2401 spune:

Buna Bianca,

Eu am o prietena care a fost de curand la Dr. Gero si a fost foarte incantata de ea. a fost foarte draguta, calda si a linistit-o( prietena mea e insarcinata si avea dureri mari de burtica).

Mergi la inceput