FIV la Sibiu ( 42 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Eu maine am eco, in Z10, sa vedem cum e endometrul. Cred ca saptamana asta va fi transferul.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, FIV2 tot la Polisano - nereusit, urmeaza FET cu embrionul ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

Iti tin pumnii Carla!
Fetelor mai am si eu o intrebare (eu sunt stresul )..daca am Gonal pen 900 si eu fac 225 ui/ zi, imi ajunge sa fac 4 injectii, nu? sau se calculeaza altfel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_S spune:

Carla, iti tinem pumnii sa fie totul bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_S spune:

Ancuta, da iti ajunge pentru 4 injectii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Iti ajunge ancuta, in gonalul de 900 sunt de fapt 1.000 unitati.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, FIV2 tot la Polisano - nereusit, urmeaza FET cu embrionul ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

am inteles. de asta a spus dr ca o sa mai ramana cam 90 ui si sa nu le bag in seama .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

multumim de informatie Carla, nici eu nu stiam ca in stilou sunt m multe un itati decat "declarate", probabil tocmai ca sa ajunga daca incerci sa dai afara bula de aer la fiecare injectie....
iti dorim multa bafta la TRASFERRRRRR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marie_83 spune:

Carla iti tin pumnii stansi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Multumesc mult fetelor pentru incurajari. O sa vin cu vesti astazi dupa eco.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, FIV2 tot la Polisano - nereusit, urmeaza FET cu embrionul ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

Buna Ancutza, ce faci? cum tolerezi Gonalul? cum stai cu bautul lichidelor?

Mergi la inceput